gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Guarulhos Arpt

już od 3025 zł
27 wrz 04 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Guarulhos Arpt

Bilety lotnicze Gdańsk Guarulhos Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
29 paź (pon)
KLM
Sao Paulo
15 lis (czw)
KLM
Gdańsk
29 paź (pon)
KLM
Sao Paulo
17 lis (sob)
KLM
Gdańsk
29 paź (pon)
KLM
Sao Paulo
18 lis (nie)
KLM
Gdańsk
29 paź (pon)
KLM
Sao Paulo
19 lis (pon)
KLM
Gdańsk
30 paź (wto)
KLM
Sao Paulo
15 lis (czw)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Guarulhos Arpt

Przewodnik po lotach Gdańsk Guarulhos Arpt

Loty bezpośrednie czy przesiadkowe?

Marzysz o długo oczekiwanym urlopie zagranicznym, ale nie możesz znaleźć bezpośredniego połączenia Gdańsk - Sao Paulo (Guarulhos)? Nie obawiaj się ofert transferowych! Prezentujemy najważniejsze różnice między nimi, a trasami bezpośrednimi. Kiedy potrzebne są dodatkowe dokumenty?

Jak odbywa się bezpośredni lot

Lot bez przesiadek np. na trasie Gdańsk - Sao Paulo (Guarulhos) to dla wielu pasażerów najbardziej wygodna forma podróży. Odprawa dokonywana jest na jednym lotnisku, z którego wylatujemy i lądujemy bezpośrednio na miejscu. Nie trzeba martwić się przesiadkami i czekać na obcych lotniskach. Niestety nie zawsze możemy zarezerwować lot bezpośredni - zazwyczaj w przypadku egzotycznych połączeń musimy skorzystać z lotów składanych.

Co warto wiedzieć o lotach składanych

W Europie zlokalizowanych jest kilka dużych węzłów przesiadkowych, np. Charlesa de Gaulle'a w Paryżu czy Schiphol w Amsterdamie. Lotów transferowych nie należy się bać - zazwyczaj odprawa przebiega identycznie jak w przypadku lotów bezpośrednich. Przesiadki bywają organizowane w ten sposób, żeby uniknąć niepotrzebnego chaosu. Walizki przeważnie transportowane są przez pracowników portu lotniczego - nie trzeba więc się o nie martwić. Planujesz lot Gdańsk - Sao Paulo (Guarulhos)? Najpierw zapoznaj się z regulacjami obowiązującymi na terenie kraju przesiadkowego, może się bowiem wystąpić konieczność uzyskania dodatkowych dokumentów, np. żeby móc wyjść poza port lotniczy.

Smart Connection - koniec z wertowaniem tysięcy ofert

Obecnie nie trzeba już wertować ogromnej liczby ofert - portal Fru.pl udostępnia intuicyjne narzędzie - system Smart Connection pozwala rezerwować najpewniejsze loty przesiadkowe w niższej cenie. Dzięki niemu turyści nie muszą stresować się ryzykiem odwołania lotu.