X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Heathrow

już od 616 zł
02 cze 09 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Heathrow

Bilety lotnicze Gdańsk Heathrow

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
21 sie (wto)
SAS
Londyn
29 sie (śro)
SAS
Gdańsk
22 sie (śro)
SAS
Londyn
28 sie (wto)
SAS
Gdańsk
22 sie (śro)
SAS
Londyn
29 sie (śro)
SAS
Gdańsk
05 wrz (śro)
SAS
Londyn
12 wrz (śro)
SAS
Gdańsk
12 wrz (śro)
SAS
Londyn
18 wrz (wto)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Heathrow

Przewodnik po lotach Gdańsk Heathrow

Uszkodzenie torby w trakcie lotu Gdańsk - London (Heathrow)

Podróżujesz samolotem i na lotnisku okazuje się, że torba została zniszczona? Poniżej prezentujemy kilka ważnych informacji , co należy zrobić, aby rozwiązać zaistniałą niekomfortową sytuację.

Prawa i obowiązki organizatora lotu w kwestii dbania o torby turystów- to warto wiedzieć!

Najważniejsze kwestie związane z polityką bagażową określa konwencja montrealska i Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego 889/2002. Wspomniane dokumenty mówią o tym, że organizator lotu ponosi odpowiedzialność za szkody bagażu  wyłącznie pod warunkiem, że zniszczenie nastąpiło na pokładzie samolotu lub w czasie załadunku przez załogę oraz, że pasażer ma prawo do starania się o rekompensatę za swoją stratę.W przypadku gdy walizka lub torba jest rejestrowana organizator lotu jest odpowiedzialny nawet jeśli nie jest winny uszkodzenia.Gdy walizka lub torba nie jest rejestrowana podróżny musi dowieść, że doszło do zniszczenia z winy organizatora lotu.

Uszkodzenie torby w trakcie lotu do Gdańsk - London (Heathrow)- wskazówki dla pasażera

Zanim udasz się w wymarzoną podróż do Gdańsk - London (Heathrow) warto zapoznać się z warunkami zgłaszania roszczeń do danego organizatora lotu, ponieważ regulują szczegółowo sposób postępowania. Gdy zauważysz, że Twój bagaż został uszkodzony w trakcie transportu, zgłoś to zdarzenie natychmiast po przylocie na lotnisko docelowe w biurze linii lotniczych lub u agenta linii. Z pomocą obsługi, na lotnisku powinno się uzupełnić  protokół PIR (Property Irregularity Report), czyli protokół niezgodności bagażowej, w którym określamy przybliżoną datę zakupu uszkodzonych elementów bagażu, ich cenę oraz wysokość odszkodowania. Fomularz reklamacyjny możesz także wysłać do 7 dni od zdarzenia ale trzeba pamiętać, że ważna jest data stempla pocztowego. Warto też dołączyć zdjęcie zniszczonego bagażu w celu uwiarygodnienia straty. Skutecznym sposobem na uchronienie się przed stratami wynikającymi  z uszkodzenia torby przez linie lotnicze jest zakup konkretnej polisy ubezpieczeniowej przed wyjazdem.