gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Hohhot

już od 1083 zł
26 sie 02 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chiny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chiny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Krabi
21 paź (nie)
Tiger
Guangzhou
25 paź (czw)
Tiger
Krabi
22 paź (pon)
Tiger
Guangzhou
25 paź (czw)
Tiger
Krabi
21 paź (nie)
Tiger
Guangzhou
26 paź (pią)
Tiger
Krabi
22 paź (pon)
Tiger
Guangzhou
26 paź (pią)
Tiger
Krabi
24 paź (śro)
Sichuan Airlines
Lot bezpośredni
Guangzhou
28 paź (nie)
Sichuan Airlines
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Hohhot

Przewodnik po lotach Gdańsk Hohhot

Co z elektroniką w czasie przelotu Gdańsk - Hohhot?

Niewątpliwie nie raz oglądając na filmach przelot samolotem, dostrzegliśmy informację o konieczności wyłączania smartfonów. Równocześnie wiemy, że do samolotu Gdańsk - Hohhot możemy zabrać sprzęty elektryczne i elektroniczne. Jak to więc działa i czy rzeczywiście, przewoźnik zezwoli nam skorzystać z tych urządzeń podczas przelotu?

Trzeba je pokazać podczas kontroli na lot Gdańsk - Hohhot

Na pokład samolotu mamy prawo wnieść niektóre urządzenia, mimo wszystko zawsze musimy je pokazać podczas kontroli osobistej. Wtedy należy je wyjąć z bagażu i przełożyć do specjalnego pojemnika. Trzeba powiedzieć, że tanie loty Gdańsk - Hohhot pozwalają nam na wniesienie do samolotu np. suszarki, lecz korzystanie z niej będzie bezwzględnie zabronione. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je także mamy prawo zabrać na lot Gdańsk - Hohhot, lecz nie możemy z nich skorzystać?

Kiedy można włączyć urządzenia elektroniczne podczas lotu Gdańsk - Hohhot?

Nawet jeżeli zgodziliśmy się na zarezerwowanie najkrótszej opcji przelotu, być może, że będziemy się nudzili i będziemy szukali atrakcji. Przez to mamy prawo skorzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, ale dopiero w ustalonym momencie. Podczas lądowania oraz startowania, wszystkie linie, nie tylko te oferujące tanie loty Gdańsk - Hohhot, wymagają całkowitego wyłączenia tych urządzeń, aby nie zakłóciły pracy systemów pokładowych. Po pojawieniu się wiadomości o możliwości odpięcia pasów, możemy zacząć korzystać ze sprzętów elektronicznych. Istotne będzie jednak, aby przez cały lot Gdańsk - Hohhot, były one ustawione w trybie „samolot/offline”. Jednak nie będziemy mogli korzystać z telefonów komórkowych, one na moment lotu Gdańsk - Hohhot muszą być odłączone.

Pomyślmy o innych pasażerach

Jeśli chcemy skorzystać z możliwości jaką dają nam tanie loty Gdańsk - Hohhot i włączyć sprzęty elektroniczne, to mamy pozwolenie. Ale pamiętajmy, że na pokładzie nie będziemy sami. Używajmy słuchawek, żeby nie być uciążliwym dla pozostałych podróżnych. A w czasie całego lotu Gdańsk - Hohhot słuchajmy poleceń załogi.

Koniecznie sprawdźmy jakie będą zasady korzystania z przeróżnych sprzętów w czasie przelotu Gdańsk - Hohhot. Sprawdźmy, w którym momencie mamy prawo je uruchomić, a kiedy muszą być wyłączone i w jaki sposób mamy możliwość je zabrać do samolotu. Jedynie wtedy, możemy mieć gwarancję, że nasz lot będzie bezpieczny.