X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Huelva

już od 80 zł
05 lis 12 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Hiszpania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Hiszpania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
06 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
27 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
16 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
08 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Madryt
27 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
09 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Barcelona
20 lis (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Huelva

Przewodnik po lotach Gdańsk Huelva

Czy kosmetyki można zabrać w bagażu podręcznym?

W bagażu rejestrowanym wszystkie rzeczy do pielęgnacji możesz transportować niemalże bez ograniczeń. Jednak już w w torbie podręcznej może być to obwarowane kilkoma warunkami. Mnóstwo podróżnych decydując się tylko na zabranie bagażu podręcznego, szuka informacji, które rodzaje kosmetyków można zabrać, a co jest niemożliwe. Sprawdź, jakie kosmetyki można wnieść na pokład samolotu.

Co możesz zabrać na pokład samolotu

Lista rodzajów kosmetyków, które możesz wziąć ze sobą do samolotu jest zaskaujaco długa. W zasadzie w podręcznym bagażu w tanich lotach Gdańsk - Huelva możesz spakować niemal wszystko. Zmieścisz tam zarówno kosmetyki do makijażu, jak i kostkę mydła, płyny do kąpieli, czy szampony. Możesz też wziąć aerozole, przykładowo lakiery do włosów.

Znaczniejszy kłopot jest, kiedy masz zamiar zabrać przybory do paznokci i maszynki do golenia. Pojedyncza maszynka z zamkniętym ostrzem pokrywce może znaleźć się w samolocie, ale już golarki z nieosłoniętymi ostrzami nie będziesz mógł wnieść. Wtedy powinieneś włożyć to do bagażu rejestrowanego albo po prostu spakować golarkę elektryczną.

Przewożenie kosmetyków na pokładzie samolotu

Tanie loty Gdańsk - Huelva i standardowe linie lotnicze podają szczególne wymagania związane ze sposobem pakowania preparatów do pielęgnacji. Przede wszystkim wszystkie płynne preparaty (płyn micelarny, szampo, preparaty o konsystencji żelu) muszą zostać przełożone do małych zrobionych z plastiku buletel. Pojemniki muszą mieć pojemność 100 ml.

Pakowane pojemniki z preparatami do pielęgnacji powinno się zmieścić do torebki z przezroczystego plastiku. Podczas kontroli bagażu bywa to sprawdzane. Należy również zdawać sobie sprawę, że do bagażu podręcznego można spakować jedynie 1 l płynów. Ograniczenia te dotyczą zarówno tanich lotów Gdańsk - Huelva, jak i regularnych linii lotniczych.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Joensuu St Gallen

Tanie loty Castellón De La Plana Debrecen

Tanie loty Ibiza Tarragona

Tanie loty Iasi Badajoz

Tanie loty Kopasker Enontekio

Tanie loty Pyrgos Yverdon-Les-Bains

Tanie loty Ostenda Karlstad

Tanie loty Malaga Monastir

Tanie loty Idre Kuorevesi

Tanie loty Dublin Chandigarh

Tanie loty Göteborg Nuku'Alofa