X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Ivalo

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
21 kwi 28 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Ivalo

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Ivalo

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Ivalo

Przewodnik po lotach Gdańsk Ivalo

Bagaż rejestrowany - wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Bagażu rejestrowanego nie wnosi się na pokład samolotu Gdańsk - Ivalo - trafia do luku bagażowego. Jakich rzeczy nie możemy w nim przewozić? Czy trzeba za niego dodatkowo płacić? Przedstawiamy kompendium wiedzy!

Jak przebiega odprawa bagażu nadawanego?

Bagażu rejestrowanego nie wnosimy na pokład - musimy dokonać jego odprawy. Można to zrobić na 2 sposoby - przekazanie obsłudze przy odprawie check-in lub samodzielne nadanie. Skorzystałeś z pierwszej opcji? W takiej sytuacji na lotnisko należy przyjechać zdecydowanie wcześniej - ok. 2 godziny przed startem samolotu Gdańsk - Ivalo. Po oddaniu bagaży odpowiedzialność za ich zagubienie spoczywa na liniach lotniczych - w razie utraty bagażu pasażer może nawet żądać odszkodowania.

Jak spakować bagaż rejestrowany

Planujesz lot Gdańsk - Ivalo i myślisz o tym, w jaki sposób się spakować? Pamiętaj, że do walizki możesz włożyć o wiele więcej niż do bagażu podręcznego, jednak nadal obowiązują pewne obostrzenia. Przede wszystkim bagaż rejestrowany nie może zawierać substancji, które mogą wywołać zagrożenie dla innych podróżnych - materiałów łatwopalnych, substancji chemicznych, urządzeń wybuchowych lub ich imitacji, pojemników z gazem.

Koszty związane z nadbagażem?

Wszystko uzależnione jest od operatora lotniczego - osoby podróżujące liniami typu low cost przeważnie muszą ponosić opłaty dodatkowe. Kupiłeś bilety na lot Gdańsk - Ivalo i zależy Ci na tym, żeby zabrać dużą walizkę? Zwróć uwagę na to, że obowiązują limity wagowe, których przekroczenie skutkuje opłatą za nadbagaż. W przypadku tradycyjnych linii lotniczych zazwyczaj koszt bagażu rejestrowanego jest wliczony w cenę biletu. Najlepiej jednak uprzednio sprawdzić obowiązujące przepisy, żeby uniknąć nieporozumień.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Schaffhausen Chios

Tanie loty Vevey Portoroz

Tanie loty Roosendaal Örebro

Tanie loty Graciosa Island Vojens

Tanie loty Kramfors Sligo

Tanie loty Kos Vilhelmina

Tanie loty Silistra Yllasjarvi

Tanie loty Innsbruck Albenga

Tanie loty Praga Örebro

Tanie loty Ryanair Kalmar

Tanie loty Amsterdam Papeete