X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Kalmar

25 cze 02 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Kalmar

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Kalmar
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Kalmar

Przewodnik po lotach Gdańsk Kalmar

Jak transportować sprzęt sportowy w samolocie

Przewoźnicy, także tanie loty  Gdańsk - Kalmar pozwalają na transportowanie różnego rodzaju sprzętu sportowego bez żadnego kłopotu. Oczywiście powiązane jest to z dodatkowymi nieregularnymi kosztami. Poznaj najważniejsze informacje o transporcie sprzętu sportowego.

Przewóz rowerów w samolocie

Istnieje opcja dołożenia kolejnej sztuki bagażu i spakowania do niego roweru. To oczywiste, że rower powinien być odpowiednio poskładany do transportu. Trzeba go przede wszystkim zmieścić go w odpowiednie opakowanie kartonowe albo foliowe.

Co więcej należy usunąć powietrze z kół i odkręcić przednie koło. Trzeba je przytroczyć do ramy. Kierownica musi zostać lekko poluźniona i ułożona wzdłuż ramy. Także pedały muszą być wykręcone albo przekręcone do wewnątrz. W takim sposobie ustawienia sprzęt może zostać przewieziony w bagażu rejestrowanym tanich lotów Gdańsk - Kalmar.

Tanie loty w góry, czyli sprzęt narciarski

Narty i deski snowboardowe mogą być nadawane jako bagaż sportowy. Trzeba je włożyć do dedykowanego opakowania, aby nie uległy zniszczeniu. Pozostały sprzęt narciarski, jak kask czy google, można zmieścić do bagażu rejestrowanego. Z reguły jednak zestaw nart wraz z butami i kijkami są liczone jak jeden bagaż.

Koszt transportu sprzętu narciarskiego różni się u różnych przewoźników. Nie wszystkie stacjonarne linie lotnicze i tanie loty Gdańsk - Kalmar  naliczają opłatę jak za jeden bagaż rejestrowany. Czasem jednakże przewozi się narty w ramach ceny za standardowy bagaż rejestrowany i nie jest za to pobierana dodatkowa opłata.