X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Karlowe Wary

już od 182 zł
06 paź 13 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Czechy

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Czechy
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
08 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
08 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kraków
12 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Praga
15 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Praga
21 paź (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Praga
22 paź (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Karlowe Wary

Przewodnik po lotach Gdańsk Karlowe Wary

Najkorzystniejsze ubezpieczenia podróżne, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Gdańsk - Karlowe Wary

Wybierając się na wakacje w biurze podróży automatycznie płaci się za ubezpieczenie. Jednakże, jeśli organizujesz podróż osobiście, potrzebujesz turystycznej polisy ubezpieczeniowej. Nawet jeżeli zależy ci na tanich lotach Gdańsk - Karlowe Wary, warto zapłacić parę złotych na polisę. Sprawdź, które ubezpieczenie jest najbardziej przydatne na wakacjach i dlaczego jest bardzo ważne.

Standardowe ubezpieczenie podróżne

Oczywiście najbardziej potrzebne okazuje się standardowe ubezpieczenie dla turystów. Obojętnie, czy decydujesz się na tanie loty Gdańsk - Karlowe Wary, czy korzystasz ze standardowych linii lotniczych, zawsze ci się przyda. Standardowe ubezpieczenie turystyczne obejmuje zarówno sam lot, i czas pobytu.

Polisa ubezpieczeniowa zazwyczaj odnosi się do następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed stratą spowodowaną zaginięciem bagażu – chociaż biorąc ze sobą drogie pamiątki, należy specjalnie objąć je polisą. A także daje ci możliwość na powrót do domu w momencie zachorowania i wypłaci ci pieniądze wydane na pobyt w szpitalu za granicą, lub w momencie, gdy zostaniesz ofiarą kradzieży.

Dodatkowe ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz korzystać z uzupełniających polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżujących. Znajdują się w ofercie wielu przedsiębiorstw ubezpieczeniowych. Warto nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zgubienia – kiedy zniknie i będziesz na niego czekać, masz gwarantowane odzyskanie pieniędzy.

Większość towarzystw ubezpieczeniowych mają w ofercie również ubezpieczenia od opóźnienia lotu. To rozwiązanie jest wyjątkowo intratne, jeśli spieszysz się na przesiadkę i spóźnienie oznacza dużą stratę na biletach i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taka sytuacja niestety nie zdarza się rzadko, a sięgając po ubezpieczenie, masz pewność wypłacenia dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie bój się, że z powodu ubezpieczenia twoje tanie loty Gdańsk - Karlowe Wary zaskakująco podrożeją – z reguły jest to nieduża kwota.