X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Kavala

już od 1410 zł
29 lip 05 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Kavala

Bilety lotnicze Polska Kavala

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (śro)
Aegean Air
Kavala
12 wrz (śro)
Aegean Air
Warszawa
12 sie (nie)
Aegean Air
Kavala
12 wrz (śro)
Aegean Air
Warszawa
11 wrz (wto)
Swiss
Kavala
19 wrz (śro)
Aegean Air
Warszawa
08 sie (śro)
Swiss
Kavala
11 wrz (wto)
Aegean Air
Warszawa
09 sie (czw)
Swiss
Kavala
11 wrz (wto)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Kavala

Przewodnik po lotach Gdańsk Kavala

Niepełnosprawność a podróż samolotem Gdańsk - Kavala

Coraz częściej samoloty, które oferowane są przez różnych przewoźników są przystosowane do oczekiwań ludzi niepełnosprawnych. Znaczy to, że mają prawo oni swobodnie przemieszczać się w taki sposób, a w dodatku jeszcze mogą liczyć na bezpłatną pomoc, czy to na lotnisku czy to w samolocie. Warto jednak zdać sobie sprawę z kilku kwestii, tak aby posiadać gwarancję, że odpowiednio się do takiego podróżowania przygotujemy, nawet jeżeli zarezerwujemy tanie loty Gdańsk - Kavala.

To co najważniejsze zgłośmy przed podróżą Gdańsk - Kavala

Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że ilość przestrzeni dla ludzi niepełnosprawnych na pokładzie samolotu będzie sztywno określona. Dlatego od razu w czasie rezerwowania biletu na tanie loty Gdańsk - Kavala powinniśmy zgłosić te informacje liniom lotniczym tak żeby miały szansę one to zarejestrować i we właściwy sposób nas rozmieścić w czasie lotu. Jeżeli przemieszczamy się na wózku inwalidzkim, to możemy na nim dojechać do samolotu, a następnie przeniesiemy się na specjalny wózek, którym dostaniemy się na sam pokład. Nasz zostanie włożony do luku bagażowego oraz dostarczony nam po lądowaniu. Rzecz jasna podczas takiego przenoszenia się z wózka na wózek mamy możliwość oczekiwać na wsparcie załogi takiego lotu.

Nie będzie miało wpływu na bagaż podręczny

Warto mieć wiedzę, że nawet rezerwując najtańszy bilet , możemy mieć pewność, że balkonik czy laska dopomagająca nam w przemieszczaniu się, nie są doliczane do masy walizki. Oznacza to, że przysługuje nam jednakowy bagaż podręczny jak innym podróżnym. Dodatkowo także tanie loty Gdańsk - Kavala pozwalają na darmową obecność psa przewodnika oraz co więcej, zezwalają aby znajdował się on wraz z nami w kabinie samolotu.

Jeśli wiemy, że w czasie podróży samolotem potrzebna będzie nam pomoc ze względu na pewną niepełnosprawność, to warto to prędzej zgłaszać. W dodatku trzeba poznać własne prawa, ale także obowiązki, tak żebyśmy mieli pewność, że odpowiednio przygotujemy się do takiej podróży. Tanie loty Gdańsk - Kavala posiadają sporo ciekawych ofert, a skoro nie dyskryminują one ludzi z jakąkolwiek niepełnosprawnością, to należy z tego korzystać. To też oznacza, że znacznie częściej na spełnienie marzeń o wyprawach decydują się niewidomi, niesłyszący, a także osoby z ograniczoną sprawnością ruchową.