X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Kluż-Napoka

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Kluż-Napoka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Kluż-Napoka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Kluż-Napoka

Przewodnik po lotach Gdańsk Kluż-Napoka

Najpopularniejsze kierunki na urlop w 2018 roku

Tanie loty Gdańsk - Cluj Napoca  umożliwiają podróże po całym świecie za niewielkie pieniądze. Jednak nadal jedne kierunki charakteryzują się większą popularnością niż inne – przede wszystkim ze względu na ogrom miejsc do zwiedzania i bardzo rozwiniętą sieć hoteli. Dowiedz się, które miejsca są zazwyczaj celem podróży w tym sezonie.

Tanie loty na terenie Europy

Od wielu lat na początku listy najchętniej wybieranych miast na wakacje znajdują się europejskie stolice. Włochy i Grecja od lat są na samym szczycie. Tanie loty Gdańsk - Cluj Napoca  przeważnie zabierają podróżnych do Aten i Rzymu, co właściwie wpisuje się w trendy. Coraz więcej turystów rezygnuje z leżenia na plaży na rzecz poznawiania starych stolic. Z tego samego względu coraz więcej turystów spędza wakacje w Amsterdamie albo Budapeszcie.

Ogromną powszechnością cieszy się Portugalia i Hiszpania. Szczególnie małe miasteczka, w których można zauroczyć się lokalną kuchnią. Ale duże kurorty także są ciągle oblegane.

Wyspy Kanaryjskie bezustannie w modzie

To już stały trend – Wyspy Kanaryjskie ciągle będą w modzie. Rzecz jasna na pierwszym miejscu ulubionych kierunków wpisane są na stałe Tenaryfa i Grand Canaria, a szczególnie jej wschodnie wybrzeże.

Wspaniałe hotele, zachwycające plaże i wyjątkowa pogoda – czyż to nie przepis na urlop idealny? Aby znaleźć tanie miejsca należy ciągle, uważnie przeszukiwać promocje i oferty tanich lotów Gdańsk - Cluj Napoca. Wyspy Kanaryjskie to zdecydowanie bardzo oblegany kierunek.

Nowy lider: Izrael

W ostatnim czasie bardzo dużym powodzeniem cieszą się wakacje w Izraelu. I te zaplanowane, jak i robione samodzielnie. Tanie loty umożliwiają zwiedzenie tego wspaniałego miejsca na świecie za małe kwoty. Popularność tego miejsca wzrosła poprzednim roku nawet trzykrotnie.

Najbardziej powszechnym miejscem jest oczywiście Tel Awiw, wyjątkowe miasto z rozległymi plażami, które obfituje w atrakcie dla turystów.