X
Ładowanie...

Tanie loty z Gdańska do Kolonii Wizzair'em

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Gdańsk Kolonia

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Gdańsk Kolonia

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Gdańsk Kolonia

Przewodnik po lotach WizzAir Gdańsk Kolonia

Tanie loty Wizzair Gdańsk - Kolonia to wspaniała oferta dla zainteresowanych wygodną i bezpieczną podróżą. Samolot Wizzair przylatuje na międzynarodowe lotnisko Kolonia/Bonn, skąd bez problemów można dostać się pociągiem do obu tych miast.
Linie Wizzair to nowoczesna flota samolotów ze świetną obsługą pokładową i naziemną, które oferują przystępne ceny, interesujące kierunki podróżowania oraz pełen komfort.
W Kolonii każdy znajdzie coś dla siebie. Wszyscy zapewne słyszeli o wspaniałej gotyckiej katedrze, która jest jedną z największych atrakcji turystycznych całych Niemiec, ale będąc na miejscu warto również pamiętać o najstarszej na świecie fabryce perfum - to przecież od nazwy miasta wzięła się woda kolońska! Natomiast dla amatorów słodyczy obowiązkowym punktem programu będzie zwiedzenie muzeum czekolady, a na miłośników dobrego piwa czekają aż 24 miejscowe browary!

 

Tanie loty Gdańsk Kolonia - połączenia Wizzair

WizzAir kursuje na trasie Gdańsk Kolonia dwa razy w tygodniu. Ceny różnią się w zależności od tego, z jakim wyprzedzeniem rezerwuje się bilety, jakie klasy są dostępne i czy wykupuje się usługi dodatkowe. Lot zaczyna się na lotnisku Gdańsk-Rębiechowo, a kończy na lotnisku na Kolonia-Bonn.

 

Tanie loty Gdańsk Kolonia - alternatywne połączenia

Najciekawsze tanie loty z Gdańska liniami Wizzair są jeszcze możliwe z:

Tanie loty Gdańsk Barcelona Wizzair
Tanie loty Gdańsk Charków Wizzair
Tanie loty Gdańsk Goteborg Wizzair
Tanie loty Gdańsk Kutaisi Wizzair
Tanie loty Gdańsk Liverpool Wizzair
Tanie loty Gdańsk Lwów Wizzair
Tanie loty Gdańsk Mediolan Wizzair
Tanie loty Gdańsk Oslo Wizzair
Tanie loty Gdańsk Reykjavik Wizzair
Tanie loty Gdańsk Turku Wizzair

 

Do Kolonii możesz dolecieć też z innych miejsc. Poniżej lista bezpośrednich tanich lotów do Kolonii liniami Wizzair:

Tanie loty Katowice Kolonia Wizzair
Tanie loty Kijów Kolonia Wizzair
Tanie loty Kluż Kolonia Wizzair
Tanie loty Krajowa Kolonia Wizzair
Tanie loty Skopje Kolonia Wizzair
Tanie loty Tuzla Kolonia Wizzair

 

Tanie loty Gdańsk Kolonia - pozostali operatorzy

Jeśli nie znalazłeś odpowiedniego połączenia, możesz przeszukać alternatywne tanie loty Gdańsk Kolonia, u innych operatorów:

Tanie loty Gdańsk Kolonia LOT
Tanie loty Gdańsk Kolonia Lufthansa
Tanie loty Gdańsk Kolonia Ryanair

 

Tanie loty Gdańsk Kolonia - Odprawa na lotnisku

Tanie loty Gdańsk Kolonia liniami Wizz Air, to dla wielu osób duży stres związany nie tylko z samym faktem odbycia lotu, ale między innymi z procedurami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Jak wygląda odprawa i na co należy się przygotować? Przedstawiamy praktyczny przewodnik dla podróżnych.

Tanie loty Gdańsk Kolonia - Jak nadać bagaż główny

Planujesz tanie loty Gdańsk Kolonia liniami Wizz Air? Odprawa to proces, w którego czasie turyści nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2,5 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub paszport, a także bilet lotniczy. Kolejnym krokiem jest nadanie bagażu głównego, którego nie zabieramy na pokład. Po wykonaniu tych czynności turysta dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, która zawiera imię i nazwisko, numer lotu i godzina.

Tanie loty Gdańsk Kolonia - A może odprawa online?

Po przejściu przez kontrolę podróżny z bagażem podręcznym może w końcu udać się do hali odlotów. Po okazaniu karty pokładowej personel kieruje do tzw. rękawa lub autokaru transportującego podróżnych na pokład. Warto także zauważyć, że obecnie wiele linii lotniczych, np. obsługujących tanie loty Gdańsk Kolonia, pozwala przejść odprawę online, co bardzo upraszcza cały proces.