Bilety lotnicze Kopenhaga
ceny od 581 zł

*Całkowita cena lotu w dwie strony

Sprawdź promocje na loty Gdańsk Kopenhaga

Kalendarz lotów Gdańsk Kopenhaga

Ceny podane w zł
  • Wrz   2015
  •  
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
904 810 807 2373
1087
782 782
858 699

Loty Gdańsk Kopenhaga

Wrz 699 zł
Paź 581 zł
Lis 696 zł
Gru 690 zł
Sty
Lut
 
0 zł
581 zł
620 zł
660 zł
699 zł

Promocje biletów lotniczych Gdańsk Kopenhaga


   Zapisujemy liczbę pasażerów...

   Zapisujemy liczbę pasażerów...

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

581.03 PLN x Dorośli = PLN
581.03 PLN x Dzieci = PLN
581.03 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
581
Wylot Piątek 30-10-2015 Szczegóły    

LOT
05:50 Gdańsk
08:50 Kopenhaga
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 3h

LOT
14:55 Gdańsk
22:00 Kopenhaga
Przesiadka w: Warszawa
Czas podróży: 7h 5m
Powrót Poniedziałek 02-11-2015 Szczegóły    

SAS
22:55 Kopenhaga
23:50 Gdańsk
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 55m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

592.92 PLN x Dorośli = PLN
592.92 PLN x Dzieci = PLN
592.92 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
593
Wylot Środa 27-04-2016 Szczegóły    

SAS
06:15 Gdańsk
07:15 Kopenhaga
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h

SAS
09:40 Gdańsk
10:55 Kopenhaga
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 15m
Powrót Wtorek 03-05-2016 Szczegóły    

SAS
08:00 Kopenhaga
09:15 Gdańsk
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h 15m

SAS
13:25 Kopenhaga
14:25 Gdańsk
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 1h

SAS
22:55 Kopenhaga
23:50 Gdańsk
Liczba przesiadek: Lot bezpośredni
Czas podróży: 55m

Prosimy wybrać liczbę pasażerów!

619.23 PLN x Dorośli = PLN
619.23 PLN x Dzieci = PLN
619.23 PLN x Niemowlęta = PLN
Razem PLN
Więcej pasażerów
619
Wylot Czwartek 22-10-2015 Szczegóły    

Norwegian
13:10 Gdańsk
17:05 Kopenhaga
Przesiadka w: Oslo
Czas podróży: 3h 55m

Norwegian
13:10 Gdańsk
18:35 Kopenhaga
Przesiadka w: Oslo
Czas podróży: 5h 25m

Norwegian
13:10 Gdańsk
23:20 Kopenhaga
Przesiadka w: Oslo
Czas podróży: 10h 10m
Powrót Środa 28-10-2015 Szczegóły    

Norwegian
07:10 Kopenhaga
12:55 Gdańsk
Przesiadka w: Oslo
Czas podróży: 5h 45m

Norwegian
09:15 Kopenhaga
12:55 Gdańsk
Przesiadka w: Oslo
Czas podróży: 3h 40m
* Cena promocyjna nie jest gwarantowana i może ulec zmianie. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej o wartości od 39zł do 119zł (zależnie od ceny biletu i trasy), która będzie widoczna w wynikach wyszukiwania.

Przewodnik po lotach Gdańsk Kopenhaga

Tanie bilety lotnicze z Gdańsk do Kopenhaga - lataj z FRU.PL

Przelot zawsze z FRU.PL! Odszukaj loty dla tras Polska-Dania i zrób rezerwację na tanie loty już natychmiast. Zobacz tanich przewoźników oraz sprawdź możliwości wyszukiwarki lotów - Dania z rozkładem na pełny tydzień.


Tanie bilety lotnicze z Gdańsk do Kopenhaga - jak dokonać rezerwacji

Jaki jest sposób na to aby dokonać rezerwacji na lot do Kopenhaga? Żaden problem - zrobisz to w kilku prostych krokach:

    W wyszukiwarce u góry kliknij i wpisz miasto z którego chciałbyś wylecieć do Kopenhaga:
    W kalendarzach wybierz terminy Twojego lotu do Kopenhaga
    Wskaż liczbę pasażerów do Kopenhaga
    Kliknij SZUKAJ!


Gdy ważne są dla Was najdogodniejsze możliwości przelotu do Kopenhaga- warto rezerwować z FRU.PL. Z rodzimego kraju do Kopenhaga podróż potrwa co najmniej 1h 0min. Najtaniej jest szansa dostać się tam już za 576 zł. Linie lotnicze mający w ofercie najtańsze tanie loty Dania to:



Tanie bilety lotnicze Gdańsk Kopenhaga - poradnik zakupowy


Gdy zastanawiasz się by zaplanować wycieczkę do Dania należy rozważyć obniżenie cen. Nie jest sekretem że na kilka dni przed datą wylotu przewoźnicy podwyższają ceny. Rozpocznij polowanie tanich lotów w korzystnych cenach lub specjalnych okazji już na długo przed wylotem - wskazane jest min. 2 miesięczne wyprzedzenie. Ważne: zadbaj o ubezpieczenie turystyczne. Daruj sobie zbędnych wypadków za tylko kilka złotych dziennie. Zazwyczaj warto ponadto wybrać podróż wraz z wykupem hotelu. Korzystając z FRU.PL wyszukasz hotele w kraju: Dania nawet o 70% tańsze! Centrum Rezerwacji FRU.PL zaprasza pod 22 201 11 99 zadzwoń - doradzimy w podróży!


Tanie bilety lotnicze Gdańsk Kopenhaga - pozostałe połączenia

Do Kopenhaga zarezerwujesz również loty z innych miast:



Mając wolny czas możesz także sprawdzić pozostałe połączenia do innych aglomeracji przylotu.

Promocje lotów Gdańsk Kopenhaga

z Gdańsk (30 Paź-02 Lis) 581 zł
z Gdańsk (27 Kwi-03 Maj) 593 zł
z Gdańsk (22 Paź-28 Paź) 619 zł
z Gdańsk (26 Paź-28 Paź) 669 zł
z Gdańsk (01 Paź-05 Paź) 668 zł
z Gdańsk (30 Paź-02 Lis) 691 zł

Hotele - Kopenhaga

Hotele - Kopenhaga Rezerwuj

Gwarancja
najniższej ceny


albo zwrot różnicy w cenie + 50 zł zniżki!

Czytaj więcej

Dlaczego FRU.PL?

  • Porównaj loty wszystkich linii lotniczych

Na FRU.PL sprawdzisz i porównasz najtańsze oferty lotów wszystkich linii lotniczych, także tanich linii lotniczych. W naszej ofercie jest ponad 600 tradycyjnych linii oraz 130 tanich linii.

  • Wygodne płatności: kartą, przelewem, gotówką

Szukając lotu wybierz najbardziej dogodną dla siebie metodę płatności. Rezerwuj teraz - płać później! Zabezpiecz rezerwacją najlepszą cenę lotu, a potem opłać przelot wygodnie: kartą kredytową, przelewem tradycyjnym lub online, bądź wpłać gotówkę w biurze FRU.PL lub siedzibie banków: PKO, Pekao S.A., Alior Bank.

  • Najlepsza obsługa klienta

Na każdym kroku planowania podróży, Centrum Rezerwacji FRU.PL służy poradą i pomocą. Wszyscy nasi Konsultanci to eksperci w planowaniu podróży i wyszukiwaniu najtańszych lotów spośród wszystkich dostępnych na rynku opcji. Gwarantujemy miłe doświadczenia i doskonałą obsługę. Sprawdź nas!

Centrum Rezerwacji czynne 7 dni w tygodniu, w godzinach Pon-Pt 8:00-21:00, Sob-Nd 10:00-17:00.