X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk La Palma

już od 1747 zł
28 cze 05 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska La Palma

Bilety lotnicze Polska La Palma

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
14 lip (sob)
Iberia
La Palma
29 lip (nie)
Iberia
Warszawa
27 wrz (czw)
British Airways
La Palma
10 paź (śro)
Iberia
Kraków
16 lip (pon)
Iberia
La Palma
29 lip (nie)
Iberia
Warszawa
29 wrz (sob)
British Airways
La Palma
10 paź (śro)
Iberia
Warszawa
29 cze (pią)
Vueling Airlines
La Palma
04 lip (śro)
Vueling Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk La Palma

Przewodnik po lotach Gdańsk La Palma

Pierwsza podróż samolotem - poradnik dla turysty

Lot samolotem może być bardzo stresujący, zwłaszcza dla pasażerów, którzy jeszcze nie mieli okazji wzbić się w przestworza. Zarezerwowałeś bilety na swój pierwszy lot Gdańsk - La Palma i odczuwasz delikatny stres? Sprawdź nasz poradnik, a dowiesz się wszystkiego, co może się przydać w czasie lotu.

Jak przebiega odprawa na lotnisku

Przed wylotem koniecznie jest przejście odprawy, w czasie której turyści nadają bagaże główne, a także otrzymują od personelu dokumenty upoważniające do wejścia na pokład. Żeby nie spóźnić się na samolot, należy pojawić się na lotnisku około 2 godzin przed planowanym startem. Jak wygląda odprawa? Podróżni muszą przygotować dokumenty tożsamości i udać się do specjalnej bramki. W tym momencie następuje zdanie bagażu przewożonego w luku, a pasażer może przejść kontrolę bezpieczeństwa, w czasie której weryfikowana jest m.in. torba podręczna.

Czego nie można przewozić w bagażu podręcznym

Właśnie szykujesz się do lotu Gdańsk - La Palma i myślisz o tym, jakie przedmioty nie mogą być wnoszone na pokład? Według wewnętrznych regulacji linii lotniczych zabronione są rzeczy niebezpieczne dla otoczenia, np. niektóre przybory kosmetyczne lub lecznicze - ostrza, golarki, strzykawki z igłą, a także artykuły sportowe - łyżwy czy rzutki. Do samolotu nie wniesiesz też noży, brzytw, golarek, czy śrubokrętów.

Pamiętaj o tym!

Przed Tobą podróż Gdańsk- La Palma? Zwróć uwagę na to, że linie lotnicze mogą nie wpuścić na pokład pasażera będącego pod wpływem alkoholu oraz osób, które nie stosują się do poleceń obsługi. A co z overbookingiem, czyli sytuacją, w której linie lotnicze sprzedadzą więcej biletów niż miejsc w samolocie. Także wtedy obsługa może wyprosić z samolotu niektórych klientów, jednak wiąże się to z koniecznością zapłacenia rekompensaty pieniężnej.