X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Lausanne

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Lausanne

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Lausanne

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Lausanne

Przewodnik po lotach Gdańsk Lausanne

Najpopularniejsze kierunki na urlop w 2018 roku

Tanie loty Gdańsk - Lozanna  umożliwiają podróże po całym świecie za niewielkie pieniądze. Jednakże cały czas niektóre trasy charakteryzują się większą popularnością niż inne – szczególnie przez ogrom atrakcji i znane i ciekawe kurorty. Sprawdź, które zakątki świata są zazwyczaj wybierane w tym sezonie.

Tanie loty na terenie Europy

Nie będzie zaskoczeniem, że na pierwszych miejscach najchętniej wybieranych miejsc na wakacje utrzymują się europejskie miasta. Włochy i Grecja ciągle są na samym szczycie. Tanie loty Gdańsk - Lozanna  przeważnie kierują się do Aten i Rzymu, co w sumie wpisuje się w trendy. Dużo turystów rezygnuje z leżenia przy basenie na rzecz zwiedzania starych miast. Z tego powodu coraz więcej podróżych spędza wakacje w Amsterdamie albo Budapeszcie.

Bardzo dużą powszechnością mogą pochwalić się Portugalia i Hiszpania. Szczególnie urokliwe miasteczka, gdzie można zakochać się w lokalnej kuchni. Ale duże kurorty też ciągle przyciągają turystów.

Wyspy Kanaryjskie dalej modne

To już stały trend – Wyspy Kanaryjskie zawsze będą w modzie. Oczywiście na szczycie listy najczęściej wybieranych kierunków pojawiają się Tenaryfa i Grand Canaria, a raczej jej wschodnie wybrzeże.

Tętniące życiem hotele, wspaniałe plaże i cudowne słońce – czego chcieć więcej? Aby znaleźć tanie loty musisz bardzo z uwagą przeszukiwać promocje i oferty tanich lotów Gdańsk - Lozanna. Przecież to zdecydowanie szalenie popularny kierunek.

Nowy lider: Izrael

Ostatnio szalonym powodzeniem cieszą się wakacje w Izraelu. I te zaplanowane, jak i robione samodzielnie. Tanie loty pozwalają na odwiedzenie tego wyjątkowego miejsca na świecie za bardzo małe kwoty. Popularność tego państwa wzrosła w ostatnim roku niemal trzykrotnie.

Najbardziej powszechnym miejscem jest oczywiście Tel Awiw, szczególne miasto z rozległymi plażami, które nigdy nie zasypia.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Pico Island Milos

Tanie loty Arrecife Kasos Island

Tanie loty Gunsan Bydgoszcz

Tanie loty Aarau Peschiei

Tanie loty Leeuwarden Milos

Tanie loty Maastricht Sargans

Tanie loty Waedenswil Umea

Tanie loty Lucca Sliac

Tanie loty Delta Waszyngton Toronto

Tanie loty Xiamen Air wylot z: Taiyuan