X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Leeds

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
14 paź 21 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Gdańsk Leeds

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Gdańsk Leeds

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Leeds

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Leeds

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Oferta linii lotniczych jest obecnie tak szeroka, że możemy latać praktycznie w każdy zakątek świata. Planujesz wyjazd z najmłodszymi członkami rodziny? Przedstawiamy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno podróż Gdańsk - Leeds linią Ryanair, jak i sam urlop będą maksymalnie bezpieczne dla dziecka.

Dlaczego warto odwiedzić lekarza

Kontrola lekarska jest konieczna nie tylko przy wycieczkach do egzotycznych destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem warto zacząć od odwiedzin u lekarza, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy też sprawdzić stan uzębienia u stomatologa czy zrobić testy alergologiczne - pozwoli to uniknąć wielu nieprzyjemności podczas wyjazdu. Jeśli to konieczne, warto też wykonać odpowiednie szczepionki.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli planujecie podróż w obrębie Unii Europejskiej, warto wyrobić sobie bezpłatnie tzw. kartę EKUZ, która potwierdzi podleganie ubezpieczeniu. Istotnym dokumentem jest również dowód osobisty, a w przypadku podróży poza UE - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Odpowiednie ubezpieczenie to najlepsze rozwiązanie, które pokryje koszty hospitalizacji, utraconych walizek, kradzieży rzeczy osobistych i powrotu do Polski. Obecnie polisę można wykupić online, co bardzo ułatwia cały proces.

Długi lot samolotem Gdańsk - Leeds linią Ryanair

Wielogodzinna podróż potrafi wykończyć nawet najbardziej cierpliwego malucha. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także miękką poduszkę. Dobrym sposobem jest wręczenie dziecku drobnych przekąsek przed wylotem.

Co zapakować do walizek

Przed Wami lot Gdańsk - Leeds linią Ryanair? Apteczka to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwbiegunkowe, przeciwbólowe, preparaty dezynfekujące, kosmetyki przeciwsłoneczne, ale przydatne okazują się też materiały opatrunkowe, środek na komary, krople do oczu czy elektrolity.