gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Leros

już od 111 zł
26 wrz 03 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Katowice
23 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Katowice
30 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
07 paź (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
15 lis (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
17 lis (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
11 lis (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Santoryn
19 lis (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Leros

Przewodnik po lotach Gdańsk Leros

Organizujemy przelot Gdańsk - Leros będąc w ciąży?

Wiele kobiet okazuje się być w opinii, że jeżeli ciąża odbywa się właściwie, to nie powinny się ograniczać, jeżeli idzie o korzystanie z radości życia. To właśnie sprawia, że znacznie częściej ciężarne godzą się na tanie loty Gdańsk - Leros, chcąc sporo zwiedzić. Lecz czy to odpowiednie? A jeśli tak, to na co muszą okazać się być przygotowane kobiety w ciąży, tak aby mieć gwarancję, że przelot Gdańsk - Leros przebiegnie spokojnie oraz bez zbędnych nerwów?

Zaświadczenie od lekarza na lot Gdańsk - Leros

Co ważne, nim skorzystamy z możliwości i zamówimy bilet w atrakcyjnej cenie , trzeba porozmawiać z ginekologiem prowadzącym ciążę. Czy nie dostrzega on jakichś przeciwwskazań, żebyśmy miały szansę korzystać z lotu Gdańsk - Leros. Trzeba go także prosić o stosowne pismo, w którym poda wiek danej ciąży, ponieważ niektórzy przewoźnicy mają swoje wytyczne. Zazwyczaj nie polecimy, jeżeli będzie to 36 tydzień ciąży lub wyżej.

Co robić w czasie lotu Gdańsk - Leros

Jeżeli pragniemy posiadać pewność, że lot Gdańsk - Leros będzie dla nas przyjemny, to musimy wiedzieć o kilku zasadach. Co jakiś czas trzeba podnieść się i przespacerować się po samolocie. Trzeba też wybierać miejsca z brzegu, bo może się okazać, że częściej będziemy szły do łazienki. Czasem także zgadzając się na tanie loty Gdańsk - Leros uzyskamy przywileje podczas wsiadania na pokład. W miarę możliwości, warto również wybierać taki lot, jaki będzie trwał najkrócej . Podczas zapięcia pasów, powinnyśmy prosić pracownika załogi o pomoc, tak żeby przechodziły one poniżej brzucha i go nie uciskały.

Jeżeli tylko nie ma zakazów, tanie loty Gdańsk - Leros okazują się być dozwolone również dla kobiety w ciąży. Jeśli dobrze się przygotujemy do tej wyprawy, może się okazać, że przeminie ona miło i bez żadnych problemów. Ale wpierw spotkajmy się ze swoim doktorem, a jeżeli będziemy lecieć za granicę, to warto się nauczyć kilku niezbędnych zdań, takich jak chociażby „zaczęły się skurcze”, a zaświadczenie od lekarza dobrze jest posiadać w języku angielskim. Oczywiście zobaczmy, jakie wytyczne odnośnie ciężarnych na pokładzie, mają określeni przewoźnicy.