X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Levi

już od 123 zł
20 lip 27 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
08 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
13 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
16 sie (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Kraków
17 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
24 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
16 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
23 lip (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
19 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
26 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Levi

Przewodnik po lotach Gdańsk Levi

Tanie linie lotnicze - co należy o nich wiedzieć?

Tanie linie lotnicze stają się coraz bardziej popularne wśród turystów, umożliwiając zwiedzanie odległych zakątków za grosze. Interesuje Cię podróż Gdańsk -Levi i nie wiesz, czego możesz się spodziewać po taniej linii? Skorzystaj z naszego poradnika, a wszystko będzie jasne!

Czy warto korzystać z usług ekonomicznych przewoźnikówi?

Pasażerowie narzekający na usługi tanich przewoźników niejednokrotnie zauważają, że panuje tam niższy komfort niż w przypadku tradycyjnych lotów. To prawda - samoloty tanich linii zazwyczaj nie korzystają z głównych lotnisk, a to oznacza konieczność skorzystania z dodatkowego środka transportu do hotelu. Trzeba również podkreślić, że na pokładzie nie są serwowane darmowe posiłki, a fotele położone są dość ciasno. Podróżni wyruszający w podróż Gdańsk -Levi muszą też liczyć się z dodatkowymi opłatami za bagaż nadawany.

Dlaczego warto skorzystać z oferty tanich linii

Tych kilka wad nie jest jednak w stanie przyćmić zalet tanich przewoźników. Interesuje Cię lot do Madrytu, Oslo, Paryża, a może do Malmo? Dzięki atrakcyjnym ofertom zwiedzanie świata jeszcze nigdy nie było tak proste. Koszt biletów rekompensuje mniejszy komfort na pokładzie, a osoby podróżujące bez bagażu rejestrowanego nie muszą uiszczać dodatkowych opłat.

Na czym oszczędzają tanie linie lotnicze?

Interesują Cię tanie loty Gdańsk -Levi i chcesz dowiedzieć się, dlaczego niskobudżetowi przewoźnicy mogą zapewnić bardziej atrakcyjne ceny? Czynników jest wiele - korzystają z mniejszych lotnisk, których obsługa generuje niższe koszty niż w przypadku głównych portów lotniczych. Oszczędności uzyskiwane są również dzięki zmniejszonej liczbie personelu na pokładzie, a także skróconemu pobytowi na płycie lotniska.