X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Liege

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
12 lip 19 lip Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Liege

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Liege

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Liege

Przewodnik po lotach Gdańsk Liege

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej przeraża osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale często po prostu port lotniczy. Zamieszanie, zaabsorbowanie, nowa sytuacja – to jest z pewnością trudne doświadczenie. Podpowiadamy, czego możesz się obawiać przed pierwszym lotem i w jaki sposób się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest taka stresująca. Najbardziej istotne, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Jeżeli przemieszczasz się na terenie Unii Europejskiej, potrzebny ci jest tylko dowód osobisty. Wszyscy przewoźnicy, także tanie loty Gdańsk - Liege, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic drukować, wystarczy jedynie potwierdzenie rezerwacji.

Podczas odprawy obsługa sprawdzi twój bagaż podręczny, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wyłóż do kosza umieszczonego na taśmie wszystkie drobiazgi, noszone w spodniach, połóż tam także neseser, odzienie wierzchnie czy szalik.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Gdańsk - Liege

Tanie loty zazwyczaj pozwalają wnieść jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco duży, że z pewnością się w nim pomieścisz. Jednakze trzeba każdą rzecz rozważyć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a złożona konstrukcja dokładnie zrolowanych bluzek nie została zburzona.

Na szczycie zapakuj potrzebne dokumenty – i tak trzeba będzie je wyciągnąć w czasie kontroli. Postaraj się żeby pod ręką znajdowała się i kosmetyczka ze wszystkimi kosmetykami. Preparaty przelej do drogeryjnych buteleczek z plastiku. Tuż pod zapięciem torby warto umieścić także butelki z napojami. Jeżeli obsługa wycofa jeden z produktów, nie będzie potrzeby niszczyć przemyślanie upakowanego bagażu. Aby tego uniknąć, przed wylotem znajdź informację, jakie przedmioty można wnosić na pokład w tanich lotach Gdańsk - Liege.