gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Limnos

już od 2665 zł
22 sie 29 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Limnos

Bilety lotnicze Gdańsk Limnos

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
20 sie (pon)
Lufthansa
Limnos
29 sie (śro)
Aegean Air
Gdańsk
22 sie (śro)
Lufthansa
Limnos
25 sie (sob)
Aegean Air
Gdańsk
18 sie (sob)
KLM
Limnos
29 sie (śro)
Aegean Air
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Limnos

Przewodnik po lotach Gdańsk Limnos

Odwołany lub opóźniony przelot Gdańsk - Lemnos. Kiedy lot Gdańsk - Lemnos jest opóźniony

Anulowany lot – to największy koszmar osób czekających na przesiadkę. Możliwość opóźnionego samolotu możne napsuć nerwów także pozostałym podróżnym. Podpowiadamy, co wtedy, kiedy twój samolot będzie odwołany albo będzie mocno opóźniony.

Po pierwsze opanuj nerwy

Opóźnienia lub odwołania rejsów nie są przecież częste. To najczęściej rzadkie przypadki, spowodowane niesprzyjającą pogodą, manifestacjami na na docelowym lotnisku a także problemami technicznymi. Jednak nie wpływa to na to, że w chwili podania informacji, pasażerowie są niezwykle zaniepokojeni. Jednak nie masz się czym martwić – nie zostajesz zdany na siebie. Linia lotnicza jest zobowiązany do pomocy.

Każda linia lotnicza, również tanie loty Gdańsk - Lemnos, mają obowiązek zarezerwowania ci biletu w innym rejsie, jeśli w wyniku opóźnienia spóźnisz się na przesiadkę. Poza tym zapewniają klientom jedzenie i picie, a jeżeli czas oczekiwania na nowy samolot znacząco się wydłuży, również pokój w hotelu. Możesz poszukania tego szybciej, na przykład znajdując hotele znajdujące się w niewielkiej odległości od lotniska korzystając z wyszukiwarki FRU.

Odzyskanie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

Jeżeli samolot zostanie opóźniony lub odwołany możesz dochodzić odszkodowania nie tylko od firmy ubezpieczeniowej. Także przewoźnik ma obowiązek zapłacić za przebudowanie biletu i dla przykładu transportu na inne lotnisko. Dodatkowo masz możliwość również wystąpić o odszkodowanie. Masz na to 7 dni.

Rekomensata jest możliwa, jeśli czas oczekiwania jest dłuższy niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot kosztu zakupu biletu. Suma wypłacanych środków wynosi od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno regularnych linii lotniczych, jak i tanich lotów Gdańsk - Lemnos. Mogą ci odmówić tylko wtedy, gdy opóźnienie jest związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, jak różnego rodzaju wydarzeniem losowym.