X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Gdańsk Linate Arpt

28 lip 04 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Gdańsk Linate Arpt

Bilety lotnicze LOT Gdańsk Linate Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Gdańsk Linate Arpt

Przewodnik po lotach LOT Gdańsk Linate Arpt

Jak przetrwać lot Gdańsk - Milan (Linate) linią LOT Polish Airlines z dzieckiem?

Pojawienie się pociechy w ogóle nie musi znaczyć, że powinniśmy rezygnować z podróżowania, wręcz przeciwnie przy odpowiedniej organizacji mamy szansę potomstwo brać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie wolno wziąć do samolotu, ponieważ jego układ oddechowy oraz krążenia, nie będą jeszcze dość silne. Z pierwszym lotem maluszka najlepiej, więc poczekać aż skończy dwa miesiące.

Idealne rozwiązania na trasie Gdańsk - Milan (Linate) linią LOT Polish Airlines

Jeśli planujemy lot z dzieckiem, powinniśmy dbać o to, aby na trasie pojawiało się niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i maleństwo, i my mniej się przemęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zgodzimy się na wieczorny przelot, to ma szansę się okazać, że maleństwo prześpi jego znaczną część, a więc tym spokojniej minie nam cała wyprawa. Dodatkowo poszukując biletów w korzystnej cenie, musimy wiedzieć, że dzieciaczki do dwóch lat siedzą na kolanach rodzica, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent normalnego w zależności od linii. Ale przy starszym potomstwie zapłacimy już za cały bilet, czasami jedynie tanie loty Gdańsk - Milan (Linate) linią LOT Polish Airlines proponują kilkuprocentowe zniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy wiedzieć przed lotem Gdańsk - Milan (Linate) linią LOT Polish Airlines?

Trzeba sobie pozostawić troszkę czasu, tak abyśmy na spokojnie mogli się przygotować do lotu. Na lotnisko powinniśmy przyjechać wcześniej, tak aby bez stresu oddać nasze walizki, mieć możliwość spożyć coś delikatnego i spokojnie iść do łazienki na chwilę przed wylotem, gdzie przewiniemy maleństwo. Spora część przewoźników oferujących swe usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść pierwszym do samolotu, a więc będziemy mogli zajmować najbardziej wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Gdańsk - Milan (Linate) linią LOT Polish Airlines nie mają w swojej ofercie serwowania posiłków, a więc musimy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ulubionej zabawki oraz pieluszki, ale także jakiejś przekąski. Przy czym przeważnie dziecko siedzące na kolanach nie posiada prawa do własnego bagażu, czyli wszystko musimy pomieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie bój się prosić o pomoc. Tak samo jeśli niezbędna jest pomoc przy maluszku, także proś o to. Tanie loty Gdańsk - Milan (Linate) linią LOT Polish Airlines posiadają odpowiednio przygotowany personel, który ma za zadanie pomagać pasażerom, a więc również i wam. Jeżeli dziecko zacznie płakać, spróbuj mu dać pierś albo butelkę. Pamiętaj również o wzięciu zabawek. Nie pozwól, by potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, trącaniem dokuczało innym. Ale nie kajaj się za to, że płacze. Wykupiliście bilety na tanie loty Gdańsk - Milan (Linate) linią LOT Polish Airlines i jesteście pełnoprawnymi pasażerami. Być może twoje dziecko nie lubi latania, ale pamiętaj, że każda podróż posiada swój koniec.

Trzeba pomyśleć w jaki sposób można się przygotować do lotu Gdańsk - Milan (Linate) linią LOT Polish Airlines z dzieckiem, tak aby uczynić wszystko co tylko realne, by podróż przeminęła spokojnie i bez niepotrzebnych nerwów.