X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Gdańsk Lizbona

już od 385 zł
25 kwi 02 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Lizbona

Bilety lotnicze Gdańsk Lizbona

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
25 cze (wto)
Ryanair
Lizbona
26 cze (śro)
Ryanair
Gdańsk
12 maj (nie)
WizzAir
Lizbona
14 maj (wto)
Ryanair
Gdańsk
14 maj (wto)
Ryanair
Lizbona
22 maj (śro)
Ryanair
Gdańsk
11 maj (sob)
Ryanair
Lizbona
22 maj (śro)
Ryanair
Gdańsk
19 cze (śro)
WizzAir
Lizbona
21 cze (pią)
WizzAir UK
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje WizzAir Gdańsk Lizbona

Przewodnik po lotach WizzAir Gdańsk Lizbona

Nie obawiajmy się przesiadania w czasie lotu Gdańsk - Lizbona

Pragnąć polecieć na wakacje, zazwyczaj patrzymy na połączenia bezpośrednie. Wtedy nigdzie nie musimy się przesiadać, uzyskujemy większą pewność, że nasz bagaż wraz z nami, dotrze do miejsca finalnego. Mimo wszystko, warto jednak panować nad strachem oraz zobaczyć, w jaki sposób prezentują się połączenia z przesiadkami. Być może strach ma spore oczy, a znając parę podstawowych wytycznych, przestaniemy się bać. Zwłaszcza, że wybierając latanie z przesiadkami, mamy możliwość mieć tanie loty Gdańsk - Lizbona, a dodatkowo ma możliwość zjawić się okazja na zwiedzenie kolejnego miasta.

W jakim czasie proponowane są przesiadki?

Trzeba mieć świadomość, że przesiadki będą nam zaproponowane, kiedy odległość między miejscem startu a końcowym będzie rzeczywiście znaczna. Lub kiedy lecimy do rzadziej odwiedzanych miejscowości. Może się okazać, że wykupując lot z przesiadkami, nie będziemy mogli liczyć na najkrótszy lot, ale za to możemy zyskać coś innego. Zamiast przesiadywać przez kilka godzin w samolocie, dostaniemy możliwość zrobienia zakupów na lotnisku, zjedzenia czegoś pysznego w restauracji na lotnisku, a także czasem opuszczenia lotniska oraz zwiedzenia miejscowości. Przez skorzystanie z przesiadek możemy uzyskać zaproponowane tanie loty Gdańsk - Lizbona, dlatego trzeba na spokojnie przeanalizować taką ofertę.

O czym musimy myśleć zamawiając lot Gdańsk - Lizbona

Jeśli posiadamy zamówiony lot z przesiadkami, to trzeba zobaczyć, czy nie będziemy potrzebować wizy. Niektóre kraje chociażby USA wymagają wizy tranzytowej, jeżeli musimy na ich lotnisku odbyć przesiadkę. Trzeba również sprawdzić jak przemieszczać się po lotnisku, na którym mamy się przesiąść. Tutaj dużo porad odnajdziemy na stronie takiego lotniska. W wielu przypadkach bagaż będzie przenoszony z samolotu do samolotu bez obecności właściciela, przez to trzeba się upewnić czy będzie dobrze oklejony.

Może się okazać, że będą nam zaoferowane tanie loty Gdańsk - Lizbona, podczas których będzie przesiadka. Warto poczytać o tym, sprawdzić które linie lotnicze będą w tym uczestniczyć, jak również jaka będzie najniższa cena biletu. Jeżeli będziemy odpowiednio przygotowani, to dane przesiadki nie będą dla nas niczym strasznym.