gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Malaga

już od 445 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Malaga

Bilety lotnicze Gdańsk Malaga

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
24 sie (pią)
WizzAir
Malaga
28 sie (wto)
Ryanair
Gdańsk
23 sie (czw)
WizzAir
Malaga
28 sie (wto)
Ryanair
Gdańsk
23 sie (czw)
WizzAir
Malaga
30 sie (czw)
Ryanair
Gdańsk
17 paź (śro)
Ryanair
Malaga
19 paź (pią)
Ryanair
Gdańsk
24 sie (pią)
WizzAir
Malaga
30 sie (czw)
Ryanair
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Malaga

Przewodnik po lotach Gdańsk Malaga

Ubezpieczenie turystyczne- czy warto się ubezpieczyć przed lotem Gdańsk - Malaga? Informator dla podróżnych

Planujesz lot Gdańsk - Malaga  i rozmyślasz nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego? Jeśli Twój lot Gdańsk - Malaga jest wyjazdem za granicę w szczególności do państw o niestabilnej sytuacji politycznej lub podróżujesz z rodziną z małym dzieckiem, warto taką opcję rozważyć, oczywiście o ile masz środki finansowe, które możesz przeznaczyć na ten rodzaj wydatku. Cena ubezpieczenia turystycznego jest  adekwatna do zakresu ubezpieczenia oraz może być zmienna w zależności od Towarzystwa Ubezpieczeniowego, z usług którego chcesz skorzystać. Przed podróżą warto przeczytać z ofertą poszczególnych Towarzystw Ubezpieczeniowych, aby dopasować taką polisę ubezpieczeniową do swoich potrzeb.

Przed czym chroni ubezpieczenie turystyczne?

Do wylotu Gdańsk - Malaga pozostało już kilka dni i wahasz się nad wykupieniem ubezpieczenia turystycznego, a do tego w Internecie czy od znajomych usłyszałeś, że mogą Ci odwołać lot, samolot może się spóźnić, Twój bagaż może zaginąć lub ulec zniszczeniu, nie mówiąc już o nieoczekiwanych wypadkach losowych, których nie jesteś w stanie przewidzieć? Zanim ze strachu przed tym wszystkim zrezygnujesz z wyjazdu Gdańsk - Malaga dowiedz się, co obejmuje turystyczna polisa ubezpieczeniowa. Przede wszystkim taka polisa zapewnia całościową ochronę w trakcie podróży zagranicznych i krajowych, a także zapewnia komfort w trakcie podróży samolotem. Samo wykupienie biletu lotniczego nie zawiera ubezpieczenia bagażu, jedynie gwarantuje, że przewoźnik zrobi wszystko,co w jego mocy, aby torba dotarła do Malaga razem z Tobą, w jednym kawałku.  Przed zagubieniem lub zniszczeniem walizki podróżnej można zabezpieczyć się, wykupując ubezpieczenie podróżne. Polisa ubezpieczeniowa zapewnia zwrot kosztów związanych z zagubieniem, kradzieżą lub zniszczeniem bagażu zarówno przez linie lotnicze, jak i inne podmioty, które były odpowiedzialne za Twój bagaż. Odszkodowanie zostanie wypłacone również w przypadku, gdy bagaż zostanie zniszczony lub utracony na skutek zdarzeń losowych czy kataklizmów. Ponadto ubezpieczyciel zapewnia zwrot kosztów za opóźnienie samolotu oraz w sytuacji jego całkowitego odwołania. Opróćz tego masz możliwość zabezpieczyć się na wypadek nieoczekiwanego leczenia w Malaga, zagubienia pieniędzy wypłaconych z bankomatu, następstw nieszczęśliwych wypadków w kraju docelowym oraz zakup usługi assistance. Turystyczna polisa ubezpieczeniowa zaczyna obowiązywać w momencie przekroczenia granicy Rzeczypospolitej Polskiej przez osobę ubezpieczoną w terminie określonym w formularzu ubezpieczenia.  Wykupując ubezpieczenie turystyczne należy dokładnie określić termin rozpoczęcia oraz zakończenia okresu ubezpieczenia, czyli daty podróży.