X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Malpensa Arpt

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
08 paź 15 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Malpensa Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Malpensa Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Malpensa Arpt

Przewodnik po lotach Gdańsk Malpensa Arpt

Najbardziej korzystne polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Gdańsk - Milan (Malpensa)

Wybierając się na wakacje z biurem podróży automatycznie zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeżeli jednak planujesz wyjazd samodzielnie, będziesz potrzebować odpowiedniej polisy. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Gdańsk - Milan (Malpensa), powinno się dołożyć parę złotych na polisę ubezpieczeniową. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego często okazuje się naprawdę potrzebne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście najbardziej potrzebne okazuje się standardowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy wybierasz tanie loty Gdańsk - Milan (Malpensa), czy korzystasz z usług regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i rejs samolotem, i czas pobytu.

Polisa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed utratą walizki – jednak zabierając ze sobą wartościowe pamiątki, warto specjalnie je ubezpieczyć. A także zapewnia ci powrót do Polski w przypadku zachorowania i odda ci pieniądze za pobyt w szpitalu poza krajem, lub w momencie, gdy zostaniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz także skorzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżujących. Znajdziesz je w ofercie wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zaginięcia – kiedy zgubi się i będziesz na niego czekać, masz gwarantowane wypłacenie pieniędzy.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia lotu. To rozwiązanie jest wyjątkowo korzystne, jeżeli masz przesiadkę i spóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a wykorzystując ubezpieczenie, masz pewność odzyskania dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Gdańsk - Milan (Malpensa) bardzo podrożeją – najczęściej jest to naprawdę niewielka stawka.