X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Malpensa Arpt

już od

29 wrz 06 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Malpensa Arpt

Bilety lotnicze Gdańsk Malpensa Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Malpensa Arpt

Przewodnik po lotach Gdańsk Malpensa Arpt

Najbardziej korzystne polisy ubezpieczeniowe na podróż, czyli co i jak ubezpieczyć lecąc na trasie Gdańsk - Milan (Malpensa)

Wybierając się na wakacje z biurem podróży automatycznie zostaje wykupione ubezpieczenie. Jeżeli jednak planujesz wyjazd samodzielnie, będziesz potrzebować odpowiedniej polisy. Nawet jeśli zależy ci na tanich lotach Gdańsk - Milan (Malpensa), powinno się dołożyć parę złotych na polisę ubezpieczeniową. Dowiedz się, jakie ubezpieczenie najbardziej przyda ci się w podróży i dlaczego często okazuje się naprawdę potrzebne.

Podstawowe ubezpieczenie turystyczne

Oczywiście najbardziej potrzebne okazuje się standardowe ubezpieczenie podróże. Nie ważne, czy wybierasz tanie loty Gdańsk - Milan (Malpensa), czy korzystasz z usług regularnych przewoźników, zawsze ci się przyda. Podstawowe ubezpieczenie turystyczne wlicza i rejs samolotem, i czas pobytu.

Polisa najczęściej tyczy się następstw nieszczęśliwych wypadków. Chroni podróżującego przed utratą walizki – jednak zabierając ze sobą wartościowe pamiątki, warto specjalnie je ubezpieczyć. A także zapewnia ci powrót do Polski w przypadku zachorowania i odda ci pieniądze za pobyt w szpitalu poza krajem, lub w momencie, gdy zostaniesz ofiarą złodzieja.

Inne ubezpieczenia dla podróżnych

Możesz także skorzystać z fakultatywnych polis ubezpieczeniowych przeznaczonych dla podróżujących. Znajdziesz je w ofercie wielu towarzystw ubezpieczeniowych. Można nie tylko uzupełniająco ubezpieczyć wartościowy bagaż, lecz także dodatkowo ubezpieczyć się od jego zaginięcia – kiedy zgubi się i będziesz na niego czekać, masz gwarantowane wypłacenie pieniędzy.

Niektóre z przedsiębiorstw ubezpieczeniowych mają w ofercie również polisy ubezpieczeniowe od opóźnienia lotu. To rozwiązanie jest wyjątkowo korzystne, jeżeli masz przesiadkę i spóźnienie może oznaczać oddawanie biletów ze stratą i konieczność spędzenia nocy w hotelu. Taki rozwój wypadków bynajmniej nie należy do rzadkości, a wykorzystując ubezpieczenie, masz pewność odzyskania dodatkowo wydanych pieniędzy. Nie musisz obawiać się, że przez ubezpieczenie twoje tanie loty Gdańsk - Milan (Malpensa) bardzo podrożeją – najczęściej jest to naprawdę niewielka stawka.