X
Ładowanie...

Tanie loty LOT Gdańsk Mediolan

już od 526 zł
01 kwi 08 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty LOT

Gdańsk Mediolan

Bilety lotnicze LOT Gdańsk Mediolan

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
29 kwi (pon)
LOT
Mediolan
02 maj (czw)
LOT
Gdańsk
29 kwi (pon)
LOT
Mediolan
07 maj (wto)
LOT
Gdańsk
01 maj (śro)
LOT
Mediolan
07 maj (wto)
LOT
Gdańsk
02 maj (czw)
LOT
Mediolan
07 maj (wto)
LOT
Gdańsk
02 maj (czw)
LOT
Mediolan
11 maj (sob)
LOT
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje LOT Gdańsk Mediolan

Przewodnik po lotach LOT Gdańsk Mediolan

Jak zapakować bagaż podręczny podróżując na trasie Gdańsk - Mediolan linią LOT Polish Airlines?

Nie ma znaczenia czy wybieramy się w dłuższą czy krótszą wyprawę. Jeżeli lecimy samolotem, to ważna jest dla nas kwestia bagażu podręcznego, czyli tego który zabieramy ze sobą na pokład. Istotne jest to, że ten bagaż powinien posiadać określone rozmiary i wagę, tak byśmy posiadali gwarancję, że będziemy mogli go wnieść na pokład, da się go schować do schowka oraz nie będziemy musieli niczego z niego wykładać, ani tym bardziej płacić za nadbagaż.

Na co powinniśmy patrzeć?

Lecąc z Gdańsk do Mediolan należy pamiętać, że do bagażu podręcznego powinniśmy zabrać dokumenty, gotówkę i wszelkie kosztowne przedmioty, nawet wtedy, gdy kupiliśmy bagaż rejestrowany. Dobrze jest zabrać torbę, w którą uda się schować więcej rzeczy niż w walizkę, która jest sztywniejsza. Tanie loty Gdańsk - Mediolan linią LOT Polish Airlines oferują nam szansę zabrania na pokład tylko pojedynczej torby, przez to warto decydować się na te niezbędne rzeczy/ Jeżeli podróżujesz z bagażem podręcznym warto nie brać tego, co można niewielkim kosztem kupić na miejscu. Podczas odprawy będziemy musieli pokazać niektóre przedmioty, takie jak kosmetyki albo elektronikę, a więc powinniśmy je mieć na wierzchu, aby wszystko poszło prędko oraz sprawnie.

Cięższe ubrania na sobie podczas lotu Gdańsk - Mediolan linią LOT Polish Airlines

Jeżeli zabieramy tylko bagaż podręczny, lub chcemy zmniejszyć wagę bagażu rejestrowanego, to trzeba ciężkie buty albo kurtkę założyć na siebie. Nawet tanie loty Gdańsk - Mediolan linią LOT Polish Airlines nie mają ograniczenia co do wagi klientów, czyli nie będzie trudności, żebyśmy nosili je na sobie, a równocześnie znacznie zmniejszymy wagę naszego bagażu. Do transportowanych płynów będzie wliczać się nie tylko woda, ale również kosmetyki, a ostateczny limit na nie wynosi 1 litr.

Każdy przewoźnik wprowadza własne reguły bagażowe

Planując lot samolotem, powinniśmy pamiętać, że każdy przewoźnik ma własną politykę bagażową. Przez to warto sprawdzić, kto lata na danej trasie

Przeważnie bagaż podręczny musi zmieścić się w rozmiarach 55x40x20 cm oraz wadze 5-10 kg. Szczególnie, że przewoźnicy proponujący tanie loty Gdańsk - Mediolan linią LOT Polish Airlines, posiadają dość wysokie kwoty za transport bagażu rejestrowanego.

Trzeba dokładnie sprawdzić, które przedmioty mogą się znaleźć w bagażu podręcznym oraz jakie musi mieć wymiary oraz wagę, ponieważ wtedy zaoszczędzimy sporo nerwów w czasie lotu.