X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Mikkeli

już od 220 zł
06 paź 13 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Finlandia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Finlandia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
11 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
01 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
11 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
05 lis (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
04 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Gdańsk
01 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Turku
08 paź (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Sztokholm
25 gru (pią)
SAS
Lot bezpośredni
Helsinki
28 gru (pon)
SAS
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Mikkeli

Przewodnik po lotach Gdańsk Mikkeli

Odwołany lub opóźniony samolot Gdańsk - Mikkeli. A co, jeśli lot Gdańsk - Mikkeli jest odwołany

Odwołany rejs – to jest najbardziej przerażająca wizja osób lecących z przesiadkami. Wizja opóźnionego startu możne zepsuć humor także innym pasażerom. Sprawdź, co w przypadku, jeśli twój samolot zostanie odwołany albo będzie dużo opóźniony.

Tylko spokojnie

Opóźnienia lub odwołania samolotów nie są powszechne. To raczej rzadko zdarzające się przypadki, które można usprawiedliwić złą aurą, strajkami na na docelowym lotnisku a także usterkami mechanicznymi. Jednak nie ma to wpływu na to, że w chwili podania informacji, pasażerowie są niezwykle zaniepokojeni. Jednak nie ma powodu do zmartwienia – jesteś zostawiony bez pomocy. Organizator lotu jest zobowiązany do pomocy.

Każdy przewoźnik, także tanie loty Gdańsk - Mikkeli, są zobowiązane do zapewnienia ci biletu w innym samolocie, jeśli przez to spóźnisz się na przesiadkę. Ponadto muszą dostarczyć podróżnym jedzenie i picie, a w takim przypadku, że czekanie na lot bardzo się wydłuży, także pokój w hotelu. Masz możliwość poszukania tego samodzielnie, dla przykładu sprawdzając hotele w małej odległości od lotniska wybierając usługę wyszukiwarki FRU.

Dochodzenie odszkodowania po opóźnionym lub odwołanym locie

W przypadku, gdy rejs będzie opóźniony lub odwołany masz prawo dochodzić wypłacenia środków nie tylko od twojej polisy. Także przewoźnik musi zapłacić za przebudowanie biletu i na przykład transportu na inne lotnisko. Poza tym masz prawo także wystąpić o odszkodowanie. Masz na to tydzień.

Odszkodowanie jest możliwa, jeśli opóźnienie trwa dłużej niż 3 godziny. Możesz otrzymać zwrot ceny biletu. Wysokość odszkodowania waha się w granicach od 250 do 600 euro. To dotyczy zarówno standardowych linii lotniczych, jak i tanich lotów Gdańsk - Mikkeli. Mogą ci odmówić wyłącznie wtedy, jeśli opóźnienie było związane z nadzwyczajnymi okolicznościami, jak różnego rodzaju wydarzeniem losowym.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kilkenny Iasi

Tanie loty Struer Lulea

Tanie loty Shenzhen Rzym

Tanie loty Vopnafjordur Herning

Tanie loty Baden St Gallen

Tanie loty Myvatn Yverdon-Les-Bains

Tanie loty Frauenfeld Den Helder

Tanie loty Tortoli Kuorevesi

Tanie loty Vuokatti Arosa

Tanie loty Barranquilla Brema

Tanie loty Lyon Suceava