X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Minorka

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 gru 14 gru Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Minorka

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Minorka

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Minorka

Przewodnik po lotach Gdańsk Minorka

Niepełnosprawny w czasie rejsu Gdańsk - Minorka – co należy wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni pasażerowie decydują się na samolot jako środek transportu i dokonują rezerwacji na tanie loty Gdańsk - Minorka, również osoby niepełnosprawne korzystają z wygód, jakie gwarantuje podróż podniebna. Dobrze jest wiedzieć, jakie prawa posiada osoba niepełnosprawna korzystająca z usług linii lotniczych i o czym należy pamiętać przed podróżą.

Planujemy rejs Gdańsk - Minorka w taki sposób, aby zapewnić wygody i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy wybieramy tanie loty Gdańsk - Minorka, czy usługi tradycyjnych linii lotniczych, z pewnością możemy liczyć na udogodnienia zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeżeli niepełnosprawny leci samotnie, może mieć zapewnioną fachową asystę na lotnisku, a także w czasie lotu, jednak fakt ten trzeba zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w momencie rezerwowania biletu na tanie loty Gdańsk - Minorka. Zanim dokona się rezerwacji dobrze jest zaznajomić się z wachlarzem usług, gdyż personel nie posiada uprawnień do wszystkich czynności. Z myślą o samopoczuciu podróżnego, warto wybrać dogodne rejsy, na przykład te, które nie trwają za długo. W serwisie FRU.pl bez trudu posprawdzamy, ile czasu zajmują poszczególne loty .

Specjalne miejsca w kabinie

Już w momencie rezerwacji biletów na tanie loty Gdańsk - Minorka trzeba poinformować linie lotnicze o specjalnych potrzebach pasażera, gdyż dzięki temu będzie on miał zapewnioną odpowiednią obsługę. Na pokładzie samolotu są wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek linie lotnicze dysponują specjalnym sprzętem, jak na przykład wózkiem inwalidzkim, oraz transportują sprzęt, który należy do podróżnego. Z powodu ograniczonej przestrzeni oraz wyposażenia jak najszybsze poinformowanie przewoźnika o przelocie osoby niepełnosprawnej okazuje się bardzo ważne. Przeważnie pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce obok.

Pies przewodnik oraz wyposażenie medyczne w samolocie

Podróż podniebna może się pasażerom niepełnosprawnym zdawać stresująca, jednakże przewoźnicy z pewnością uczynią wszystko, by okazała się ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeśli pasażer rezerwujący tanie loty Gdańsk - Minorka korzysta z pomocy psa przewodnika, zwierzę towarzyszy swojemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w klatce bądź luku bagażowym. Nie należy także stresować się bagażem, bo wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie wchodzą w jego limity.