gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Ethiopian Airlines Gdańsk Mombasa

już od 2997 zł
02 paź 09 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Mombasa

Bilety lotnicze Polska Mombasa

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
04 gru (wto)
Ethiopian Airlines
Mombasa
14 gru (pią)
Ethiopian Airlines
Warszawa
01 gru (sob)
LOT
Mombasa
14 gru (pią)
Ethiopian Airlines
Warszawa
03 gru (pon)
LOT
Mombasa
14 gru (pią)
Ethiopian Airlines
Warszawa
05 gru (śro)
LOT
Mombasa
14 gru (pią)
Ethiopian Airlines
Warszawa
05 gru (śro)
LOT
Mombasa
18 gru (wto)
Ethiopian Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ethiopian Airlines Gdańsk Mombasa

Przewodnik po lotach Ethiopian Airlines Gdańsk Mombasa

Czasem stan zdrowia wyklucza lot Gdańsk - Mombasa

Przygotowując wakacje, dość często bierzemy pod rozwagę przelot samolotem. W pierwszej kolejności sprawdzamy najkorzystniejszą cenę lotu, przy okazji także poszukując najlepszego lotu. W myślach już się pakujemy, robimy listy co trzeba przygotować, które dokumenty uzupełnić. Ale czy wiemy, że niektóre problemy zdrowotne wykluczają taki sposób podróży?

Nie ma pozwolenia na latanie

Istnieją takie choroby, które kategorycznie zamykają szansę skorzystania z propozycji linii lotniczych. Nie możemy wsiadać na pokład jeżeli mamy: klaustrofobię, ataki paniki, niedawno przeszliśmy zawał serca albo odnotowaliśmy kłopoty z zakrzepicą. Mając wiedzę, że cierpimy na któryś z tych problemów zdrowotnych, musimy się pogodzić z faktem, że tanie loty Gdańsk - Mombasa nie są dla nas.

Jeśli mamy zgodę lekarza, przelot Gdańsk - Mombasa będzie realny

Są też takie schorzenia, które nie będą wykluczały lotu Gdańsk - Mombasa , wtedy powinniśmy otrzymać zaświadczenie od lekarza. Musimy się z nim zobaczyć, jeżeli: jesteśmy w zaawansowanej ciąży, będziemy mieli zapalenie ucha, cukrzycę, albo astmę. Lekarz ma prawo stwierdzić, że taki przelot jest wykonalny, pod warunkiem zaopatrzenia się w niezbędne leki. Oczywiście musimy pamiętać o wzięciu leków na pokład, wraz z pismem od doktora. Tanie loty Gdańsk - Mombasa nie będą tu robić żadnego kłopotu, jeżeli będziemy posiadać taki dokument.

Lot Gdańsk - Mombasa ma być przyjemnością

Wiedzmy, że lot Gdańsk - Mombasa powinien okazać się dla nas oraz innych podróżnych, głównie przyjemnością. Jeżeli wiemy, że nasze zdrowie może spowodować kłopoty w powietrzu, lepiej wcześniej upewnijmy się, czy tak naprawdę możemy latać. Normalnym będzie, że tanie loty Gdańsk - Mombasa swoją propozycją nęcą, i czasami ciężko jest przejść koło nich bez emocji. Lecz nasze zdrowie jednak musi być dla nas najważniejsze.

Przed rezerwacją biletu na trasę Gdańsk - Mombasa trzeba zobaczyć, czy nie będzie dla nas żadnych ograniczeń do korzystania z takiej propozycji. Wówczas też będziemy pewniejsi, wiedząc, że mamy prawo latać, a nasze zdrowie nie jest dla nas tutaj żadną przeszkodą. Spokojnie możemy spełniać marzenia o zwiedzaniu świata.