X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Montreux

już od 222 zł
01 paź 08 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
20 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
24 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
25 paź (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 lis (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
26 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
06 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
19 lut (pią)
EasyJet
Lot bezpośredni
Amsterdam
11 lut (czw)
EasyJet
Lot bezpośredni
Genewa
20 lut (sob)
EasyJet
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Montreux

Przewodnik po lotach Gdańsk Montreux

Co masz prawo posiadać ze sobą podczas lotu Gdańsk - Montreux?

Jeśli pierwszy raz zgodziliśmy się korzystać z oferty jaką mają tanie loty Gdańsk - Montreux, to bez wątpienia podstawowym z zagadnień, które nas dręczą jest to, co możemy zabrać sobie na pokład. Warto się już wcześniej orientować w tej sprawie, możemy także korzystać z listy, jaka jest umieszczana na witrynie każdego z przewoźników , tak abyśmy uzyskali gwarancję, że nie zabierzemy czegoś, co może się stać problematyczne podczas odprawy.

Co do bagażu podręcznego na przelot Gdańsk - Montreux?

Najistotniejszą sprawą będzie to, co możemy mieć w bagażu podręcznym w czasie takiego lotu Gdańsk - Montreux. Dozwolone będzie zabranie płynów, do wielkości 1 litra, lecz w butelkach nie większych niż 100 ml. Powinniśmy tu wspomnieć, że do tych płynów będzie się zaliczał też szampon oraz żel do mycia. Dodatkowo w bagażu kabinowym tanie loty Gdańsk - Montreux pozwolą nam posiadać tablet, laptop czy odrobinę żywności, a to oznacza, że możemy sobie umilić podróż. Obowiązkowo mają się w nim znaleźć dokumenty konieczne do lotu, czyli dowód tożsamości oraz karta pokładowa, ponieważ bez nich odbycie także bardzo krótkiego przelotu nie będzie realne. Nie wolno nam za to brać żadnych ostrych narzędzi.

Bagaż rejestrowany na lot Gdańsk - Montreux to co innego

Powinniśmy mieć świadomość, że tanie loty Gdańsk - Montreux oferują nam możliwość wykupienia jeszcze bagażu rejestrowanego. W nim mamy prawo trzymać to wszystko, co nie weszło do tego podręcznego, jak również to, czego w podręcznym trzymać nie wolno. To oznacza, że także wykupując najkorzystniejszy lot , w bagażu, jaki poleci w luku bagażowym mamy prawo przewozić ostre przedmioty, wieźć odrobinę alkoholu, jak też płyny w butelkach powyżej 100 ml. Ale nawet tu nie możemy na lot Gdańsk - Montreux wnieść niczego, co jest napełnione gazem, dlatego możemy zapomnieć o latarce gazowej czy butli napełnionej propan butanem.

Warto wejść na stronę, na jakiej zamawialiśmy tanie loty Gdańsk - Montreux i sprawdzić co mamy możliwość ze sobą zabrać, a czego nie. Dodatkowo bardzo przydatna będzie rozpiska, co ma możliwość się znajdować w określonym bagażu, tak żebyśmy mieli pewność, że nawet nieświadomie, nie będziemy próbować zabrać do samolotu tego, czego na nim nie powinno być w czasie lotu Gdańsk - Montreux.