X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Mytilene

już od 88 zł
28 mar 04 kwi Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Grecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Grecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Berlin
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Kefalinia
06 kwi (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
28 mar (czw)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
29 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
02 kwi (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sofia
29 mar (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Ateny
03 kwi (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Mytilene

Przewodnik po lotach Gdańsk Mytilene

Czy możemy palić papierosa podczas lotu Gdańsk - Mytilene

Ludzie, którzy są uzależnieni od papierosów, z pewnością zastanawiają się, czy mogą palić w czasie podróży Gdańsk - Mytilene. Warto się z tą kwestią zapoznać trochę wcześniej, zwłaszcza że niektóre osoby są pewne, że będzie im można w samolocie zapalić e-papierosa. Odpowiednie informacje znajdziemy na portalach przewoźników, ale także na różnych stronach poświęconych tematyce latania.

W samolocie Gdańsk - Mytilene nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdać kwestię z tego, że nie ma znaczenia, czy kupiliśmy najtańszy bilet za czy ten naprawdę drogi, nie będziemy lecieć na pokładzie jako jedyni. Mogą być z nami dzieci, lub ciężarne, nie wspominając już o osobach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie jest kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tu znaczenia, czy tanie loty Gdańsk - Mytilene wzięliśmy na dość krótko trwającą trasę czy być może będziemy podróżować przez kilka godzin. Zakaz będzie za każdym razem taki sam i nie podlega on odwołaniu. Dodatkowo, odnosi się on tak do zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, ich para także może mieć wyrazisty zapach.

Co jeżeli podczas trasy Gdańsk - Mytilene zapalimy?

Jeśli mimo zakazu skusimy się na palenie np. w ubikacji, to powinniśmy się przygotować na problemy. Także wybierając tanie loty Gdańsk - Mytilene musimy mieć wiedzę, że w ubikacjach będą zainstalowane specjalne czujniki, a więc od razu będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za takie złamanie zakazu grozić nam będzie kara finansowa, lub nawet kara więzienia, więc lepiej się namyślić czy rzeczywiście nie wytrzymamy tego loty Gdańsk - Mytilene bez nikotyny. Dodatkowo, zostaniemy wtedy zapisani na czarną listę pasażerów u danego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy mamy prawo wieźć papierosy na trasie Gdańsk - Mytilene?

Zastanawiamy się w takim razie, czy w ogóle mamy możliwość przewozić ze sobą papierosy? Pewnie że tak, nawet tanie loty Gdańsk - Mytilene dają nam szansę zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc spokojnie możemy wziąć ze sobą taką ilość, która pomoże nam przetrwać cały urlop bez notorycznej walki z chęcią zapalenia.

Musimy się zorientować, jakie są wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz w samolocie, jak również ich transportowania. Wówczas z właściwym uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawiać na obostrzenia panujące podczas latania.