X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Namur

już od

23 maj 30 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Namur

Bilety lotnicze Gdańsk Namur

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Namur

Przewodnik po lotach Gdańsk Namur

Walizka czy torba - co lepiej sprawdzi się w podróży?

Każdy pasażer zdaje sobie sprawę z tego, że przygotowanie się do wyjazdu nie jest łatwym zadaniem - trzeba w końcu wybrać niezbędne elementy garderoby, umiejętnie je zwinąć, a także mieć na uwadze różne sytuacje, które mogą wydarzyć się w czasie podróży Gdańsk -Namur. Zasadniczą kwestią jest również wybór walizki, w której przewieziemy wszystkie rzeczy. Walizka czy torba - co bardziej przyda się w czasie wyjazdu? Oto cenne informacje dla turystów.

Wykonana z tworzywa walizka czy materiałowa torba

Właśnie przygotowujesz się do lotu Gdańsk -Namur i zastanawiasz się, czy wybrać wykonaną z tworzywa walizkę, czy miękką torbę podróżną? Zarówno walizki, jak i torby podróżne mają swoje plusy i minusy. Walizka na kółkach jest bardzo mobilna i pozwala na bezproblemowe przewożenie bagażu, np. po płycie lotniska. Nie musimy więc męczyć się z przenoszeniem ciężkich tobołków. Walizka wykonana ze sztywnego dobrze chroni zawartość bagażu przez wgnieceniem, jednak waży średnio 2 kg, co może wiązać się z ryzykiem zmniejszenia ilości bagażu przed odlotem.

Plusy i minusy torby

Zrobiona z elastycznego tworzywa torba pozwala na wzięcie ze sobą większej ilości rzeczy bez konieczności zmniejszania wagi jej zawartości. Do wad można zaliczyć słabszą ochronę przewożonych rzeczy - torba nie jest tak sztywna jak plastikowa walizka. Z pewnością jednak zajmuje mniej miejsca w samolocie i można ją łatwo skompresować. Przed Tobą lot Gdańsk -Namur? Niezależnie od tego czy wybierzesz walizkę, czy torbę, nie zapomnij o kilku istotnych regułach dotyczących transportu rzeczy. Do samolotu nie można wnosić rzeczy stanowiących potencjalne zagrożenie, np. broni, brzytw, golarek, czy pilniczków do paznokci. Przed wyjazdem należy sprawdzić zawartość bagażu, a lot na pewno odbędzie się bez problemów.