gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Nanchang

już od 1722 zł
25 sie 01 wrz Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Chiny

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Chiny
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Moskwa
19 wrz (śro)
China Southern Airlines
Szanghaj
28 wrz (pią)
China Southern Airlines
Moskwa
19 wrz (śro)
China Southern Airlines
Szanghaj
01 paź (pon)
China Southern Airlines
Moskwa
19 wrz (śro)
China Southern Airlines
Szanghaj
02 paź (wto)
China Southern Airlines
Moskwa
21 wrz (pią)
China Southern Airlines
Szanghaj
28 wrz (pią)
China Southern Airlines
Moskwa
21 wrz (pią)
China Southern Airlines
Szanghaj
01 paź (pon)
China Southern Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Nanchang

Przewodnik po lotach Gdańsk Nanchang

Co z telefonem w czasie latania Gdańsk - Nanchang?

Z pewnością nie raz obserwując na filmach przelot samolotem, widzieliśmy wiadomość o konieczności wyłączenia telefonów komórkowych. Równocześnie mamy świadomość, że do samolotu Gdańsk - Nanchang mamy prawo zabrać urządzenia elektryczne i elektroniczne. Jak to w takim razie funkcjonuje oraz czy faktycznie, przewoźnik zezwoli nam korzystać z takich urządzeń w czasie przelotu?

Musimy je okazać podczas odprawy na przelot Gdańsk - Nanchang

Na pokład samolotu mamy prawo wnieść niektóre sprzęty, jednak za każdym razem powinniśmy je okazać w czasie kontroli bezpieczeństwa. Wówczas trzeba je wyciągnąć z torby oraz wsadzić do odpowiedniego pojemnika. Warto powiedzieć, że tanie loty Gdańsk - Nanchang pozwalają nam na zabranie na pokład samolotu np. suszarki, lecz używanie z niej jest bezwzględnie zakazane. A jak to przedstawia się z laptopem, czytnikiem albo tabletem? Czy je również możemy zabrać na pokład samolotu Gdańsk - Nanchang, lecz nie możemy z nich skorzystać?

W którym momencie możemy włączyć sprzęty elektroniczne podczas przelotu Gdańsk - Nanchang?

Nawet jeśli zgodziliśmy się na wybranie krótkiej opcji przelotu, być może, że będziemy się nudzili i będziemy poszukiwali rozrywki. Przez to możemy korzystać z laptopa, smartfona, czytnika e-booków czy odtwarzacza MP3, lecz w konkretnym momencie. W czasie lądowania oraz startowania, wszystkie linie, nie tylko te oferujące tanie loty Gdańsk - Nanchang, oczekują całkowitego wyłączenia tych sprzętów, żeby nie zakłócały działania systemów pokładowych. Po pojawieniu się wiadomości o pozwoleniu na odpięcie pasów, mamy możliwość zacząć korzystać ze sprzętów elektronicznych. Istotne będzie jednak, aby przez cały czas Gdańsk - Nanchang, były one ustawione w opcji „samolot/offline”. Mimo wszystko nie będziemy mogli korzystać z telefonów komórkowych, one na moment przelotu Gdańsk - Nanchang muszą okazać się być wyłączone.

Myślmy o pozostałych pasażerach

Jeżeli pragniemy skorzystać z oferty którą proponują nam tanie loty Gdańsk - Nanchang i załączyć urządzenia elektroniczne, to możemy. Ale pamiętajmy, że na pokładzie nie będziemy sami. Korzystajmy ze słuchawek, aby nie być uciążliwym dla innych podróżników. A podczas danego lotu Gdańsk - Nanchang słuchajmy poleceń obsługi lotu.

Obowiązkowo zobaczmy jakie będą wytyczne korzystania z różnych urządzeń w czasie lotu Gdańsk - Nanchang. Zobaczmy, kiedy mamy prawo je włączyć, a w którym powinny być odłączone oraz w jaki sposób mamy możliwość je zabrać na pokład. Tylko wówczas, możemy mieć gwarancję, że nasz lot jest bezpieczny.