X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Narita Arpt

ceny od w StycznioweOkazje

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
07 lut 14 lut Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Narita Arpt

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Narita Arpt

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Narita Arpt

Przewodnik po lotach Gdańsk Narita Arpt

Dzieci w hotelu - wszystko, co musisz wiedzieć

Podróże kształcą, nic więc dziwnego, że wielu rodziców planuje zabierać swoje pociechy w dalekie podróże. Kupiliście już bilety na lot Gdańsk -Tokyo (Narita)? Niezależnie od tego czy zatrzymujecie się w prestiżowym hotelu, czy pensjonacie BB, należy sprawdzić zapisy dotyczące pobytu dzieci.

Czy hotele pobierają opłaty za pobyt dziecka?

Wszystko zależy od wieku dziecka - za niemowlęta i małe dzieci hotele przeważnie w ogóle nie pobierają opłat. Inne obiekty stosują upusty dla maluchów w pewnym przedziale, np. 5-12 lat. Z kolei za nastolatki przeważnie należy uiścić pełną opłatę. Warto zapoznać się z regulacjami danego obiektu, żeby rozwiać wątpliwości.

Jakie kryteria należy wziąć pod uwagę rezerwując miejsce noclegowe?

Bezpieczeństwo dziecka podczas urlopu to najbardziej istotna sprawa, dlatego konieczne jest sprawdzenie, czy ośrodek jest przystosowany do pobytu najmłodszych. Luksusowe obiekty są nawet w stanie zagwarantować indywidualną opiekę lekarską nad niemowlęciem. Lepiej natomiast unikać ośrodków, w których odbywają się głośne imprezy - maluch potrzebuje przecież odpocząć. Bardzo ważne jest także zweryfikowanie, jakie atrakcje może zagwarantować dziecku hotel. Przed Wami lot Gdańsk -Tokyo (Narita)? Niezależnie od tego, czy wyruszacie na rodzinne wczasy do ciepłych krajów czy wolicie aktywnie spędzać czas, maluch nie może się nudzić. Warto upewnić się czy w ośrodku znajduje się sala gier lub basen.

Sprawdź podstawowe udogodnienia

Podróż z małym dzieckiem powinna przebiegać bez problemu, jeśli rodzice będą mieć dostęp do przydatnych artykułów, takich jak podgrzewacz do butelek, kojec dla niemowlęcia, nakładka sedesowa oraz inne ważne akcesoria. Dużym odciążeniem będzie również możliwość używania pralki. Przed wyjazdem Gdańsk -Tokyo (Narita) dobrze jest więc sprawdzić, wyposażenie hotelu.