X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Neapol

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
03 paź 10 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Gdańsk Neapol

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Gdańsk Neapol

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Neapol

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Neapol

Czy można wziąć leki na przelot Gdańsk - Neapol linią Ryanair

Jeżeli mieliśmy już kiedyś możliwość korzystać z oferty przewoźników Gdańsk - Neapol linią Ryanair, to bez wątpienia wiemy, w jaki sposób trzeba spakować walizkę. Ale co, kiedy tym razem musimy zabrać ze sobą leki? Czy wiemy, jak to działa, jakie medykamenty mamy możliwość ze sobą wziąć i czy mamy szansę je mieć w bagażu podręcznym? Musimy skontrolować tą kwestię, tak abyśmy mieli świadomość, że lot Gdańsk - Neapol linią Ryanair przeminie nam miło oraz bez zbędnych nerwów.

Medykamenty w walizce podręcznej podczas podróży Gdańsk - Neapol linią Ryanair.

Głównie warto powiedzieć, że jeżeli wykupiliśmy bilet na tanie loty Gdańsk - Neapol linią Ryanair, to tak samo jak podczas lotów regularnych, medykamenty możemy posiadać w bagażu podręcznym. Rzecz jasna musimy powiadomić o ich posiadaniu podczas kontroli osobistej, jak też warto je trzymać w osobnej torebce. Wówczas sprawdzanie pójdzie sprawniej, i możemy w końcu wykorzystać nasz najtańszy bilet na lot. Zasada będzie taka, że przewozić możemy leki ogólnodostępne, które są udostępnione dla każdego i takie na receptę. Przy tych przepisanych, warto mieć zaświadczenie od lekarza, bo ma możliwość się przydać w celu sprawdzenia leków.

Czy będzie ograniczenie na ich liczbę?

Jeżeli chodzi o medykamenty w płynie, nie ma ograniczenia na ich ilość. To znaczy, że mamy szansę wziąć na pokład syrop pojemniejszy niż 100 ml. Nie mniej, musimy brać wyłącznie taką liczbę leków, jaka będzie nam rzeczywiście potrzebna podczas wycieczki. Tanie loty Gdańsk - Neapol linią Ryanair zezwalają również na wniesienie na pokład niewielkich, zapakowanych igieł, jeśli jakiś lek powinien być podawany podskórnie, ale ich posiadanie również warto od razu przedstawić podczas kontroli. Nie mniej, nawet jeżeli wybraliśmy najkrócej trwający lot, to i tak możemy posiadać na pokładzie potrzebne środki wypisane na receptę, jak też krople do oczu czy środek do dezynfekcji, jeżeli ma mniej niż 70% alkoholu.

Jeżeli sprawdzimy zasady związane z przewożeniem medykamentów, to będziemy wiedzieć, że możemy także mieć ze sobą sprzęt medyczny. Jednak trzeba zapytać przewoźnika

jak to wygląda z transportem takich urządzeń jak zasobnik z tlenem albo defibrylator, ponieważ być może muszą znajdować się w luku bagażowym. Jednak wiedza, że możemy wziąć ze sobą leki oraz potrzebny sprzęt medyczny, da nam prawo wreszcie śmiało korzystać z oferty, jaką posiadają dla swoich klientów tanie loty Gdańsk - Neapol linią Ryanair.