X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Neuchatel

już od 125 zł
19 sie 26 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
05 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
08 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
12 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
19 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
13 paź (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
17 paź (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
22 wrz (wto)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
26 wrz (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
20 sie (czw)
WizzAir
Lot bezpośredni
Mulhouse
22 sie (sob)
WizzAir
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Neuchatel

Przewodnik po lotach Gdańsk Neuchatel

Lot z przesiadkami- uciążliwa konieczność czy ciekawa opcja na tanie loty z Gdańsk - Neuchatel?

Organizujesz lot do Gdańsk - Neuchatel i jedyną dostępną opcją jaką oferująlinie lotnicze jest lot przesiadkowy? Zanim zrezygnujesz z lotu, sprawdź nasze wskazówki, że loty transferowe nie są takie straszne. Przede wszystkim należy wyjaśnić czym jest transferowy. Krótko mówiąc to lot z przynajmniej jedną przesiadką, czasem nazywany jest także kombinowanym, a podczas takiej podróży podróżni zmieniają maszynę, czasem zmiana obejmuje również zmianę przewoźnika. Po, co organizuje się takie loty z przesiadką? Ponieważ , nie zawsze podróż bez przesiadek z Gdańsk do wybranego Neuchatel jest możliwa, szczególnie w przypadku dużych odległości, bo połączenie bezpośrednie po prostu nie jest obecne w planie. Wtedy z pomocą przychodzą duże węzły komunikacyjne zwane hubami lotniczymi, które oferują więcej kierunków podróży i są lotniskami transferowymi. Jeśli planujesz podróż Gdańsk - Neuchatel Twoje środki finansowe są ograniczone a wizja spędzenia kilku godzin na różnych lotniskach Cię nie przeraża, to właśnie opcja przesiadkowa jest dla Ciebie! Zasadniczo loty z przesiadkami są bardziej atrakcyjne cenowo. Jeśli jesteś zapracowany i nie masz wystarczająco dużo czasu lub nie masz pojęcia jak szukać takich lotów odwiedź naszą stronę FRU.PL i skorzystaj z opcji Smart Connection. Jest to praktyczny system, który znajduje połączenia z przesiadkamina trasie z Gdańsk do Neuchatel najbardziej atrakcyjne cenowo,składające się z ofert linii regularnych oraz tanich przewoźników.

Lot z przesiadką – odprawa

W trakcie lotu przesiadkowego na samym początku podczas procedury check-in zaleca się zapytać o możliwe zmiany w karcie pokładowej. Na tym etapie podróżujący powinien zostać poinformowany, co do konieczności podejmowania kroków w tym zakresie na lotnisku transferowym. Praktycznie zawsze informacje, które uzyskasz na lotnisku początkowym nie ulegają zmianie. Dobra rada od FRU.PL: zawsze sprawdzaj, czy dane z karty pokładowej są tożsame z tym, co jest wyświetlane na tablicy informacyjnej na lotnisku. Pomoże Ci to uniknąć niemiłej niespodzianki .

Lot transferowy Gdańsk - Neuchatel - czy bagaż rejestrowany dotrze na miejsce?

Bagaż głowny odprawia się w w Gdańsk i zasadniczo pasażer nie powinien się już nim zajmować do momentu dotarcia do Neuchatel. Jeśli konieczna jest kolejna odprawa bagażu na lotnisku przesiadkowym, dowiesz się o tym przy pierwszym stanowisku check-in, jakie musisz przejść. Gdy podróż nie jest traktowana jako całość,czyli posiadasz więcej niż jeden bilet, torbę trzeba odprawić raz jeszcze. Zaleca się również sprawdzić kod lotniska na naklejce przyklejonej do rejestrowanej walizki, aby upewnić się, że na pewno poleci tam, gdzie i Ty. Zanim polecisz w podróż Gdańsk - Neuchatel warto przeczytać, z regulaminem danego przewoźnika jak postępować w przypadku zagubienia bagażu.

Czy w trakcie oczekiwania na kolejny lot pasażer może opuścić lotnisko?

Masz kilka godzin czasu do następnego lotu? W zależności od miejsca, w którym następuje przesiadka możesz je dowolnie wykorzystać. Jeśli jesteś zapalonym turystą, czas w oczekiwaniu na przesiadkę przeznacz na zwiedzanie miasta, w którym znajduje się Twoje lotnisko przesiadkowe. Miej na uwadze fakt , że wyjście z lotniska w oczekiwaniu na kolejny lot nie zawsze jest takie oczywiste. Czasem dane państwo wymaga stosownej wizy, tak zwanej tranzytowej, uprawniającej do przejazdu przez swój teren. Niektóre kraje nie wymagają tego dokumentu, ale ograniczają czas pobytu na lotnisku do maksymalnie 24 godzin i posiadania biletu z nazwą lotniska w Neuchatel. Dlatego przed wylotem warto dokładnie zapoznać się z regulacjami obowiązującymi w kraju transferowym. Zasady wjazdu do poszczególnych państw opisane są na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Zobacz jacy przewoźnicy kursują na trasie Gdańsk - Neuchatel