X
Ładowanie...

Tanie loty WizzAir Gdańsk Nowy Jork

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty WizzAir

Gdańsk Nowy Jork

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze WizzAir Gdańsk Nowy Jork

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje WizzAir Gdańsk Nowy Jork

Przewodnik po lotach WizzAir Gdańsk Nowy Jork

W jaki sposób przeżyć podróż Gdańsk - Nowy Jork linią Wizz Air z pociechą?

Narodziny dziecka wcale nie powinny znaczyć, że powinniśmy rezygnować z podróży, przeciwnie przy dobrej organizacji mamy szansę potomstwo zabierać ze sobą. Trzeba jednak pamiętać, że tygodniowego niemowlaka nie możemy wziąć do samolotu, bo jego układ oddechowy i krążenia, nie będą jeszcze dość silne. Z pierwszym przelotem dziecka dobrze jest, więc poczekać aż ukończy dwa miesiące.

Optymalne rozwiązania na trasie Gdańsk - Nowy Jork linią Wizz Air

Jeśli planujemy lot z dzieckiem, powinniśmy zadbać o to, aby na trasie było niewiele przesiadek. Najkrótszy lot trwa . Wtedy i dziecko, i my mniej się zmęczymy, a co się z tym wiąże, będziemy mieli wspanialszy humor. Jeżeli jeszcze zdecydujemy się na nocny przelot, to ma szansę się okazać, że dziecko będzie spało przez jego większą część, a więc tym spokojniej przeminie nam cała podróż. W dodatku szukając biletów w przystępnej kwocie, musimy wiedzieć, że dzieci do dwóch lat siedzą na kolanach opiekuna, a wtedy płacimy za jego bilet jakieś 10 procent zwykłego w zależności od linii. Ale przy większym dziecku płacimy już za pełen bilet, czasami jedynie tanie loty Gdańsk - Nowy Jork linią Wizz Air oferują kilkuprocentowe obniżki dla dzieciaczków.

O czym jeszcze musimy pamiętać przed wylotem Gdańsk - Nowy Jork linią Wizz Air?

Warto sobie pozostawić troszkę czasu, tak abyśmy ze spokojem mogli się przygotować do wylotu. Na lotnisko powinniśmy zajechać wcześniej, tak aby bez stresu zdać nasze bagaże, mieć możliwość spożyć coś lekkiego i bez problemów pójść do łazienki na chwilę przed wylotem, gdzie przewiniemy maleństwo. Większość przewoźników oferujących swe usługi na danej trasie

zezwoli nam z maleństwem wejść w pierwszej kolejności do samolotu, a zatem będziemy mogli zajmować najbardziej wygodne miejsca. Może się okazać, że tanie loty Gdańsk - Nowy Jork linią Wizz Air nie posiadają w swojej usłudze podawania posiłków, a więc powinniśmy pamiętać o zapakowaniu dla dzieciaczka nie tylko chusteczek, ukochanej zabawki i pieluszki, ale też jakiejś przekąski. Do tego przeważnie potomstwo siedzące na kolanach nie ma prawa do swojego bagażu, więc wszystko powinniśmy zmieścić w nasz podręczny.

Proś o pomoc

Jeśli lecisz po raz pierwszy, nie obawiaj się prosić o wsparcie. Tak samo jeśli potrzebna jest pomoc przy dziecku, także proś o to. Tanie loty Gdańsk - Nowy Jork linią Wizz Air posiadają odpowiednio przeszkolony zespół, który będzie miał za zadanie pomóc pasażerom, a więc także i wam. Jeżeli dziecko będzie płakać, spróbuj mu podać pierś czy butelkę. Pomyśl także o wzięciu zabawek. Nie pozwalaj, by potomstwo swoim zachowaniem, uderzaniem w fotel, pociąganiem za włosy, szturchaniem przeszkadzało innym. Ale nie przepraszaj za to, że płacze. Kupiliście bilety na tanie loty Gdańsk - Nowy Jork linią Wizz Air i staliście się pełnoprawnymi podróżującymi. Być może twoje dziecko nie przepada za lataniem, lecz wiedz, że każda podróż posiada swój koniec.

Trzeba myśleć w jaki sposób można się przygotować do lotu Gdańsk - Nowy Jork linią Wizz Air z dzieckiem, tak by zrobić wszystko co jest możliwe, by podróż przeminęła spokojnie i bez niepotrzebnych stresów.