X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Odense

już od 410 zł
01 cze 08 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Dania

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Dania
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
14 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Billund
21 lip (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kopenhaga
20 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kopenhaga
21 cze (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kopenhaga
22 cze (pon)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
16 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Kopenhaga
23 cze (wto)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Odense

Przewodnik po lotach Gdańsk Odense

Pierwszy lot samolotem – czego możesz się spodziewać

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to wcale nie przelot, ale często po prostu lotnisko. Tłok, zaabsorbowanie, inna sytuacja – to jest na pewno mało komfortowe przeżycie. Zdradzamy, czego możesz się obawiać podczas pierwszego lotu i jak można się do tego przygotować.

Nie bój się odprawy

Odprawa paszportowo-bagażowa nie jest ani trochę straszna. Najbardziej istotne, by mieć przy sobie wszystkie dokumenty. Jeśli podróżujesz do krajów europejskich, konieczny jest jedynie dowód osobisty. Teraz już wszystkie linie, również tanie loty Gdańsk - Odense, uznają bilety w formie elektronicznej. Nie trzeba nic zabierać, potrzebujesz tylko informacje o potwierdzeniu rezerwacji.

W czasie odprawy prześwietlony zostanie zabrany przez ciebie bagaż podręczny, twoje dokumenty i na końcu ty sam. Obsługa lotniska ma prawo do poproszenia cię o zdjęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego na taśmie wszystkie drobiazgi, które masz w kieszeni spodni, umieść tam również torbę, kurtkę czy chustę.

Sztuka pakowania bagażu do tanich lotów Gdańsk - Odense

Tanie loty z reguły pozwalają zabrać tylko bagaż podręczny. Nie bój się – jest on wystarczająco pakowny, że z pewnością się w nim zmieścisz. Jednakze należy wszystko rozważyć tak, by bagaż błyskawicznie został poddany kontroli, a skomplikowana wieża mocno zrolowanych bluzek nie była zburzona.

Na górze ułóż wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć przy odprawie. Postaraj się żeby pod ręką była i kosmetyczka z kosmrtykami. Specyfiki powinny być przelane do plastikowych buteleczek. Tuż pod zapięciem bagażu trzeba umieścić także butelki z napojami. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie potrzeby niszczyć przemyślanie ułożonego bagażu. Aby się przed tym uchronić, przed wylotem znajdź informację, jakie przedmioty możesz wziąć do środka w tanich lotach Gdańsk - Odense.