X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Orzola

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
02 lis 09 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Orzola

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Orzola

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Orzola

Przewodnik po lotach Gdańsk Orzola

Mamy nadbagaż na samolot Gdańsk - Orzola?

Choć bardzo się próbowaliśmy starać, to mimo wszystko nie dało nam się spakować do walizki o rozmiarach nałożonych przez przewoźnika? W tych momentach przewoźnicy będą mówić o nadbagażu oraz proponują odpowiednie rozwiązania, które oczywiście wiążą się z dodatkową zapłatą. Ale, trzeba mieć świadomość, co możemy zrobić, jeśli będziemy mieli nadbagaż.

Jakie będą opłaty?

Jeśli wyszło, że przekraczamy dozwolone wielkości oraz ciężar, to musimy się liczyć z tym, że będziemy musieli za taki nadbagaż dopłacić. Tanie loty Gdańsk - Orzola posiadają przeważnie określoną sztywną wartość od każdego kilograma nad ustalenia, a u regularnych linii możemy się liczyć z tym, że im dłuższa trasa, tym wyższa będzie opłata. Co istotne, dosyć często mamy możliwość za ten nadbagaż płacić prędzej, czyli jeżeli wiemy, że przekroczymy normy ustalone przez przewoźników, to trzeba z tego skorzystać. Wtedy również zapłacimy za taki nadbagaż mniejszą kwotę, niż gdybyśmy płacili za niego już przy odprawie. Trzeba też mieć świadomość, że bez znaczenia czy są to linie regularne czy tanie loty Gdańsk - Orzola nasz bagaż nie może przekraczać wagi 32 kg. Jeśli tak się stanie, musimy wziąć drugi bagaż.

Musimy rozłożyć na kilka bagaży w czasie lotu Gdańsk - Orzola

Jeżeli taki bagaż przekroczy ustalone normy, to musimy spakować się w dwie walizki. Rzecz jasna wiąże się to z kolejnymi płatnościami za tą kolejną walizkę, a konkretne kwoty odnajdziemy na witrynie, która oferuje nam te tanie loty Gdańsk - Orzola. Co ważne, to nie możemy zabrać paru toreb o małej wadze. Realnie jak najwięcej, jednak nie przekraczając dozwolonego limitu, musimy włożyć do jednej torby. Cena biletu, także jeżeli zapłaciliśmy za niego jedynie , nie ma tutaj oddziaływania na rozmiar dozwolonego bagażu. Te zasady będą ustalone na stałe i warto je poznać jeszcze przed zakładanym pakowaniem, żeby później nie było nieprzyjemnej sytuacji

.

Pamiętajmy, że nadbagaż ma prawo się zdarzyć każdemu. Ale tanie loty Gdańsk - Orzola dają nam możliwość zakupienia kolejnego bagażu, który poleci w luku bagażowym. Warto mimo wszystko pamiętać, że opłacając go prędzej, nim pojawimy się na lotnisku, zapłacimy mniej.

Nie znalazłeś niczego godnego uwagi? Spróbuj na chybił trafił znaleźć tanie loty w naszym serwisie:

Tanie loty Kitee Borlange

Tanie loty Woergl Örebro

Tanie loty Bolonia Akaslompolo

Tanie loty Kozani Bilbao

Tanie loty Beja Dubrownik

Tanie loty Hirtshals Salamanca

Tanie loty Thorshofn Levi

Tanie loty Bombaj Cork

Tanie loty Valkeala Santoryn

Tanie loty Vastervik Farranfore

Tanie loty Auckland Werona