X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Oslo

już od 65 zł
31 maj 07 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Gdańsk Oslo

Bilety lotnicze Ryanair Gdańsk Oslo

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
04 cze (wto)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
25 maj (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
05 cze (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
01 cze (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
02 cze (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
29 maj (śro)
Ryanair
Lot bezpośredni
Oslo
03 cze (pon)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Oslo

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Oslo

Odprawa na lotnisku

Lot samolotem Gdańsk - Oslo linią Ryanair może być bardzo stresująca, co jest związane także z formalnościami, którym trzeba poddać się na lotnisku. Czy da się uprościć odprawę biletowo-bagażową? Prezentujemy praktyczny przewodnik dla turystów.

Odprawa biletowo-bagażowa

Przed Tobą lot Gdańsk - Oslo linią Ryanair? Odprawa to proces, w czasie którego podróżni nadają bagaże rejestrowane, a także uzyskują od obsługi dokumenty pokładowe. Jeśli nie chcesz spóźnić się na samolot, przybądź na lotnisko na 2 godziny przed startem. Najpierw należy udać się do odpowiedniej bramki i okazać dokumenty - dowód tożsamości lub wizę a także bilet lotniczy. Potem konieczne jest nadanie bagażu odprawianego, który będzie przewieziony w luku samolotu. Po wykonaniu tych czynności podróżny dostaje kartę upoważniającą do wejścia na pokład, na której znajduje się m.in. imię i nazwisko, numer lotu czy godzina.

Jak odbywa się kontrola bezpieczeństwa

Kolejnym krokiem będzie stawienie się przy bramce bezpieczeństwa. To tutaj weryfikuje się dokonywana jest kontrola bagażu wnoszonego na pokład, który przechodzi przez skaner. Podróżny jest zobowiązany do wyłożenia metalowych przedmiotów do przygotowanego koszyka - chodzi między innymi o klucze, monety czy urządzenia elektroniczne - smartfon, laptop i przejścia przez bramkę bezpieczeństwa. Czasem przeprowadzana jest kontrola osobista.

Jak skrócić odprawę

Po przejściu przez kontrolę podróżny z walizką podręczną może w końcu udać się do hali odlotów. Ostatnim krokiem będzie okazanie karty pokładowej personelowi, który kieruje do tzw. rękawa lub autobusu rozwożącego turystów na pokład. Warto także dodać, że w dzisiejszych czasach wiele linii lotniczych, np. obsługujących trasy Gdańsk - Oslo umożliwia dokonanie odprawy online, co zmniejsza formalności.