X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Oulu

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
24 kwi 01 maj Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Oulu

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Oulu

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Oulu

Przewodnik po lotach Gdańsk Oulu

Czy zapalimy papierosa podczas lotu Gdańsk - Oulu

Ludzie, którzy są uzależnieni od papierosów, z pewnością zastanawiają się, czy mogą zapalić w czasie podróży Gdańsk - Oulu. Trzeba się z tą sprawą zapoznać trochę prędzej, zwłaszcza że niektóre osoby są pewne, że będzie im wolno w samolocie zapalić e-papierosa. Odpowiednie wiadomości znajdziemy na portalach przewoźników, ale także na różnych forach odnoszących się do tematyki latania.

Na pokładzie Gdańsk - Oulu nie możemy palić

Powinniśmy sobie zdać sprawę z tego, że bez względu na to, czy zakupiliśmy najkorzystniejszy bilet za czy ten najdroższy, nie lecimy samolotem sami. Mogą być z nami dzieciaki, lub ciężarne, nie wspominając już o osobach niepalących. Dlatego właśnie w samolocie jest kategoryczny zakaz palenia. Nie ma tu znaczenia, czy tanie loty Gdańsk - Oulu wybraliśmy na dość krótko trwającą trasę czy być może będziemy podróżować przez kilkanaście godzin. Zakaz będzie zawsze ten sam i nie podlega on wyjątkom. Co więcej, dotyczy on tak zwykłych papierosów, jak i e-papierosów, których para też ma czasami intensywny aromat.

Co jeżeli w czasie trasy Gdańsk - Oulu zapalimy?

Jeśli pomimo zakazu skusimy się na zapalenie np. w toalecie, to powinniśmy się przygotować na konsekwencje. Także wybierając tanie loty Gdańsk - Oulu musimy posiadać wiedzę, że w toaletach są zamontowane odpowiednie czujniki, a więc natychmiast będzie wiadomo, że zapaliliśmy. Za to zignorowanie zakazu nałożona nam będzie grzywna, albo nawet kara aresztu, więc lepiej się namyślić czy rzeczywiście nie przetrzymamy takiego przelotu Gdańsk - Oulu bez nikotyny. Co więcej, będziemy wówczas zapisani na czarną listę podróżnych u danego przewoźnika, a tego na pewno nie chcemy.

Czy możemy przewozić papierosy na trasie Gdańsk - Oulu?

Namyślamy się w tym przypadku, czy w ogóle mamy możliwość wieźć ze sobą papierosy? Tak, nawet tanie loty Gdańsk - Oulu oferują nam szansę zabrania ze sobą 800 sztuk papierosów, a więc z pewnością będziemy mogli wziąć ze sobą taką ilość, która pozwoli nam przetrwać cały urlop bez ciągłej walki z chęcią zapalenia.

Warto się zorientować, jakie będą wytyczne odnośnie palenia papierosów na lotnisku oraz na pokładzie, jak również ich przewożenia. Wówczas z właściwym uprzedzeniem, będziemy mogli się nastawiać na zasady panujące podczas latania.