X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Palma De Mallorca

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
26 maj 02 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Palma De Mallorca

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Palma De Mallorca

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Palma De Mallorca

Przewodnik po lotach Gdańsk Palma De Mallorca

Odstąpienie biletu lotniczego innej osobie – czy to możliwe?

Znalazłeś miejsce w tanich lotach  Gdańsk - Palma De Mallorca z dużym wyprzedzeniem, jednakże przed wylotem wydarzyło się coś nieprzewidzianego i nie możesz skorzystać z niego? Pierwsza myśl oczywiście brzmi: „odsprzedać komuś”. Powiemy ci, czy to możliwe i co powinieneś przedsięwziąć.

Odsprzedanie biletu lotniczego

Linie lotnicze, zarówno tanie loty Gdańsk - Palma De Mallorca, jak i tradycyjne, mają w regulaminie odstąpienie biletu komuś innemu. Jednak jest parę warunków. Należy zaznaczyć, że są to bilety przypisane do konkretnego podróżnego, dlatego jest na nich nadrukowane twoje imię i nazwisko. Z tego względu bilet można odsprzedać z odpowiednim wyprzedzeniem i zrobić to oficjalnie.

Odsprzedanie lub przekazanie komuś innemu biletu musisz zgłosić przedstawicielowi linii lotniczych chociaż kilka dni przed wylotem. W tym momencie następuje przebukowanie biletu i przypisanie go do innego podróżnika. Wiąże się to z reguły z kolejną opłatą, która niestety bywa dość duża.

Odwołuj lot bez utraty pieniędzy

Jeśli nie znajdzie się ktoś, kto kupiłby twój bilet, bywa tak, że rezerwacja szybko przepadnie, stracisz też wpłacone środki. Jednak możesz zmniejszyć zagrożenie.

Polisa ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z biletu to świetne rozwiązanie. Wykupuje się je w czasie kupowania biletów. To rozwiązanie chroni cię, kiedy przydarzy się jakiś wypadek, czyli na przykład z powodu problemów zdrowotnych lub rodzinnych, możesz bez dodatkowych kosztów oddać bilet. Standardowe linie lotnicze i tanie loty Gdańsk - Palma De Mallorca nie zażądają od ciebie żadnych kosztów, a ubezpieczyciel zwróci ci kwotę wydaną na bilet.

Przewoźnicy

Koniecznie zobacz, jakie linie lotnicze kursują na trasie Gdańsk - Palma De Mallorca