X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Piza

już od 862 zł
31 paź 07 lis Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Piza

Bilety lotnicze Polska Piza

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
06 lis (pią)
KLM
Piza
13 lis (pią)
KLM
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Piza

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Piza

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele połączeń, że turyści mogą udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować wyjazd z dziećmi? Prezentujemy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno lot Gdańsk - Piza linią Ryanair, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Kontrola lekarska jest konieczna nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem należy zacząć od odwiedzin u pediatry, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy też sprawdzić stan zębów u stomatologa czy wykonać badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi warto również wyrobić dowód osobisty, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Dobra polisa ubezpieczeniowa to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, zagubionych walizek, kradzieży rzeczy osobistych i powrotu do kraju. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Gdańsk - Piza linią Ryanair

Nie każdy maluch dobrze zniesie długą podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny trik i dać dziecku niewielkie zabawki przed wylotem.

Skompletuj leki

Planujesz z dziećmi lot Gdańsk - Piza linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kremy z filtrem, ale czasem potrzebne są też bandaż, środek na komary, preparaty witaminowe czy elektrolity.