X
Ładowanie...

Tanie loty Ryanair Gdańsk Piza

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
13 paź 20 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty Ryanair

Gdańsk Piza

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Ryanair Gdańsk Piza

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Ryanair Gdańsk Piza

Przewodnik po lotach Ryanair Gdańsk Piza

Podróże z dziećmi - 5 wskazówek dla rodziców

Linie lotnicze zapewniają obecnie tak wiele połączeń, że turyści mogą udawać się praktycznie w każdy zakątek świata. Chcesz zorganizować wyjazd z dziećmi? Prezentujemy praktyczne wskazówki, dzięki którym zarówno lot Gdańsk - Piza linią Ryanair, jak i sama wycieczka przebiegną bez zakłóceń.

Profilaktyczna wizyta u lekarza

Kontrola lekarska jest konieczna nie tylko w przypadku planowania wyjazdu do egzotycznych destynacji. Przygotowania do podróży z maluchem należy zacząć od odwiedzin u pediatry, żeby upewnić się, że podróż będzie dla niego bezpieczna. Należy też sprawdzić stan zębów u stomatologa czy wykonać badania alergologiczne - pozwoli to wykryć wszelkie schorzenia. Jeśli to konieczne, warto też poddać dziecko szczepieniom.

Sprawdź przed wylotem

Jeśli wyjeżdżacie w obrębie strefy Schengen, warto wyrobić sobie bezpłatnie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego, która udokumentuje podleganie ubezpieczeniu. Maluchowi warto również wyrobić dowód osobisty, a w przypadku wycieczek poza strefę Schengen - paszport dla dziecka.

Ubezpieczenie turystyczne

Ochrona przed nieprzewidzianymi zdarzeniami powinna być priorytetem w czasie każdej podróży z dziećmi. Dobra polisa ubezpieczeniowa to najlepsza opcja, która pokryje koszty pobytu w szpitalu, zagubionych walizek, kradzieży rzeczy osobistych i powrotu do kraju. Obecnie ubezpieczenia można wykupić przez internet, co bardzo upraszcza cały proces.

Jak przetrwać w samolocie Gdańsk - Piza linią Ryanair

Nie każdy maluch dobrze zniesie długą podróż samolotem. Jeżeli chcesz uprzyjemnić mu lot zadbaj o rozrywkę na pokładzie - weźcie ze sobą ulubioną figurkę, a także przytulny kocyk. Można też zastosować inny trik i dać dziecku niewielkie zabawki przed wylotem.

Skompletuj leki

Planujesz z dziećmi lot Gdańsk - Piza linią Ryanair? Kosmetyczna z lekami to jeden z najbardziej istotnych elementów każdej walizki. Muszą znaleźć się w niej środki przeciwalergiczne, przeciwgorączkowe, preparaty dezynfekujące, kremy z filtrem, ale czasem potrzebne są też bandaż, środek na komary, preparaty witaminowe czy elektrolity.