X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Ploeszti

już od 328 zł
07 cze 14 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Rumunia

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Rumunia
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
06 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
13 lip (pon)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
10 lip (pią)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
01 lip (śro)
WizzAir
Lot bezpośredni
Bukareszt
05 lip (nie)
WizzAir
Lot bezpośredni
Warszawa
17 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
24 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
17 cze (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Bukareszt
25 cze (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Ploeszti

Przewodnik po lotach Gdańsk Ploeszti

Jak zadbać o bagaż przed rejsem Gdańsk - Ploeszti, aby ograniczyć ryzyko kradzieży bądź uszkodzenia?

Nie sposób wyobrazić sobie lot samolotem bez jakiegokolwiek bagażu. Część podróżnych podróżuje z większym bagażem, kolejni – głównie podróżni preferujący tanie loty Gdańsk - Ploeszti – decydują się tylko na bagaż kabinowy, bo chcą dodatkowo oszczędzić. Jeżeli bierze się walizę tylko do kabiny samolotu, nie trzeba się o nią szczególnie martwić, bo praktycznie przez cały czas będzie się ją mieć na oku. W przypadku bagażu rejestrowanego jest trochę inaczej, dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób zapakować walizki, by chronić je przed kradzieżą.

Kradzież, zgubienie, uszkodzenie – to może, lecz nie musi spotkać walizkę w czasie rejsu Gdańsk - Ploeszti

Nie możemy przewidzieć, jakie przygody czekają na nasze bagaże podczas zaplanowanego rejsu Gdańsk - Ploeszti. Możemy wybrać najlepszego przewoźnika albo tanie loty Gdańsk - Ploeszti, a i tak nie upilnujemy przewożonych bagaży. Z jakimi kłopotliwymi zdarzeniami stykają się pasażerowie linii lotniczych? Bagaż może zostać ukradziony, gubi się w porcie lotniczym, aby odnaleźć się po wielu godzinach czy dniach, albo ulega uszkodzeniu. To nic wesołego, szczególnie jeśli przebywa się daleko od domu. Warto się chronić przed takim zdarzeniem.

Zabezpieczmy bagaże przed wylotem

Nie mamy wpływu na to, co przytrafi się naszym walizkom, ale możemy je zabezpieczyć. Jeżeli obawiamy się, że nasza torba zostanie przez pomyłkę wydana innemu pasażerowi, zdecydujmy się na bagaż w charakterystycznym, rzucającym się w oczy kolorze. Nie zapomnijmy się upewnić, że waliza jest dobrze zamknięta, w pewnych przypadkach znakomicie sprawdzają się dodatkowe zapięcia kłódką. Jeżeli chcemy przewieźć jakieś delikatne przedmioty, najlepiej zabezpieczmy je przed stłuczeniem. Każdą sztukę bagażu warto oznaczyć plakietką z nazwiskiem i danymi do kontaktu.

Ubezpieczamy się, nabywając bilety na tanie loty Gdańsk - Ploeszti

Jeżeli boimy się o przewożone walizki, warto wziąć pod uwagę wykupienie ubezpieczenia. Taka polisa zabezpiecza na okres podróży nas oraz nasze bagaże, więc jeśli w czasie lotu Gdańsk - Ploeszti nasza torba zostanie zepsuta lub okradziona, mamy możliwość zwrócić się o rekompensatę. Warto też pamiętać, że takie polisy chronią nas także przed innymi nieprzewidzianymi zdarzeniami w czasie wyjazdu. Jeśli nasz rejs będzie spóźniony lub zachorujemy na wakacjach, nie musimy martwić się kosztami, gdyż posiadamy zabezpieczenie w formie ubezpieczenia podróżnego.