gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Portoroz

już od 1994 zł
30 wrz 07 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Portoroz

Bilety lotnicze Polska Portoroz

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Kraków
03 paź (śro)
LOT
Portoroz
06 paź (sob)
Adria Airways
Kraków
03 paź (śro)
LOT
Portoroz
10 paź (śro)
Adria Airways
Kraków
03 paź (śro)
LOT
Portoroz
08 paź (pon)
Adria Airways
Kraków
03 paź (śro)
LOT
Portoroz
09 paź (wto)
Adria Airways
Kraków
01 paź (pon)
LOT
Portoroz
06 paź (sob)
Adria Airways
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Portoroz

Przewodnik po lotach Gdańsk Portoroz

Palacz na pokładzie samolotu podczas rejsu Gdańsk - Portoroz

Palenie jest nałogiem, który ciężko przezwyciężyć, przez co osobom palącym niełatwo przyjąć do wiadomości kilkugodzinny rejs samolotem bez sposobności do puszczania maleńkiego dymka. Na nieszczęście dla nich regulaminy mające na celu ochronę pozostałych pasażerów, jak chociażby najmłodszych i kobiet w ciąży, nie pozwalają na palenie papierosów. Musimy o tym pamiętać, rezerwując tanie loty Gdańsk - Portoroz i pakując wakacyjną walizkę.

Papierosy surowo zabronione

Jeszcze 20-30 lat temu palacze w samolotach nikogo nie dziwili, ale to były czasy, gdy do spraw zdrowotnych wiążących się z używaniem wyrobów tytoniowych nie przykładano tak dużej wagi. Dzisiaj jest zupełnie inaczej i sięganie po papierosy w samolocie jest kategorycznie zabronione, więc jeśli palimy i wybieramy się w rejs samolotem, powinniśmy liczyć się z wymuszonym odpoczynkiem od papierosa na okres podróży Gdańsk - Portoroz. Nie ma tu znaczenia czy wybieramy tanie loty Gdańsk - Portoroz, czy połączenia z rejsowymi przewoźnikami – przepisy w każdym przypadku będą tak samo restrykcyjne. Co ważne: zakaz palenia tyczy się zarówno zwyczajnych papierosów, jak i fajek czy coraz powszechniejszych e-papierosów.

Fotele i łazienki – w każdym miejscu jest to zakazane!

Pasażerom czasami wydaje się, że w czasie lotu Gdańsk - Portoroz mogą wymknąć się do łazienki na malutkiego dymka, bo nikt tego nie dostrzeże. To naturalnie nierealne, ponieważ w samolotowych łazienkach znajdują się czujniki dymu. Lepiej nie usiłować obejść przepisów, ponieważ zakończy się to nie tylko napomnieniem, ale też karą pieniężną. Przy podróży samolotem przydatne mogą okazać się tabletki i różne preparaty pomagające opanować chęć zapalenia papierosa. Jeżeli obawiamy się, że nie wytrzymamy długiego rejsu, wybierzmy opcję lotu z przesiadką. Wcale nie musi to być droższe: możemy przecież zdecydować się na loty łączone ze Smart Connection. W serwisie FRU.pl znajdziemy nie tylko informację, jaki bilet jest najtańszy , ale także ile trwa podróż z określonymi przewoźnikami .

Przewozimy papierosy podczas rejsu Gdańsk - Portoroz

Jeśli wybieramy tanie loty Gdańsk - Portoroz i planujemy wczasy, na pewno zechcemy zabrać ze sobą swoje papierosy, aby nie kupować ich w miejscu docelowym. Szczególnie, że w wielu krajach są one rzeczywiście drogie, a nie zawsze nam zasmakują. Zanim spakujemy wakacyjny bagaż, zaznajommy się z przepisami celnymi wiążącymi się z transportem wyrobów tytoniowych. W przypadku wkładów do e-papierosów trzeba dodatkowo pamiętać o limicie dotyczącym przewozów płynów w walizce podręcznej.