X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Poznań

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Poznań

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Poznań

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Poznań

Przewodnik po lotach Gdańsk Poznań

Loty Gdańsk-Poznań - sprawdź ofertę przelotów na FRU.PL! Chcąc podróżować z Gdańska do Poznania możesz zacząć od posprawdzania najtańszych biletów lotniczych w stronę do Poznania. Zrób zestawienie najtańszych połączeń każdej z linii i znajdź dla siebie najdogodniejszy przelot Gdańsk-Poznań.

Wyszukuj loty wcześniej, do 3 miesięcy przed podróżą oraz wybierz dla siebie lot w najlepszej cenie z Gdańska do Poznania. Aby znaleźć najtańsze w Polsce podróże samolotem Gdańsk-Poznań skorzystaj z wyszukiwarki najtańszych połączeń FRU.PL!Wprowadź lotnisko z którego lecisz i cel podróży , wprowadź w kalendarzu kiedy chcesz wylecieć i wrócić potem kliknij "SZUKAJ". Zobacz najlepsze spośród dostępnych lotów i załóż zamówienie lotów do Poznania.

Przelot "tam" potrwa przynajmniej 2h 40min. Ważąc różne oferty operatorów lotów do Poznania powinno się roztrzygnąć między dwoma czynnikami: cenę i jak wygodna będzie podróż. Bilety lotnicze Polska-Polska wskazane jest wykupić w cenach od 329 zł. Sprawdź teraz na FRU.PL!

Bilety lotnicze z Gdańska do Poznania mają w ofercie operatorzy lotów:

Dobrze jest także sprawdzić fajne pomysły na przeloty z Gdańska albo przelot do Poznania z Polski. Czasami można zobaczyć tam oferty lotów operatorów lotów dające warte uwagi opłaty lotów do tych destynacji.

Z Gdańska można podróżować również do:

Do Poznania możesz lecieć także z:

Serwis FRU.PL przygotowuje w swojej ofercie również ubezpieczenie dla turystów i podróżnych m.in. do kraju: Polska . Polecamy jeszcze weekendowe pakiety za pomocą których mógłbyś wykupić nie wyłącznie bilet na samolot , ale jeszcze pobyt w hotelu. Rezerwując razem oszczędzasz w podróży.