X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Praga

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Praga

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Praga

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów

Najlepsze promocje Gdańsk Praga

Przewodnik po lotach Gdańsk Praga

Tanie loty Gdańsk - Praga z przesiadkami– kilka rad,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie możesz do celu dotrzeć jedną linią. A czasami po prostu może się okazać, że rejsy z przesiadkami są o wiele tańsze i korzystniejsze. Zdecydowanie nie ma powodów do obaw. Przedstawiamy wszystko, co trzeba dowiedzieć się o lotach z przesiadkami na trasie Gdańsk - Praga.

Przesiadki na jednym bilecie

Kupując lot z przesiadkami w liniach tradycyjnych, zazwyczaj wszelkie przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. Tym sposobem odprawiasz się raz i natychmiast zostają ci wydane karty pokładowe. Tanie loty Gdańsk - Praga rozpatrują jednak każdą zmianę samolotu jako osobny lot. W tym przypadku musisz przejść odprawę za każdym razem. Jeżeli przesiadka będzie w państwie wymagającym wiz, powinieneś również przygotować się na kontrolę.

Sam widzisz, że przesiadki na trasie Gdańsk - Praga nie są ani trochę mało komfortowe. Ponadto, to może być świetny trick na oszczędzenie pieniędzy. Opcja Smart Connection pozwala na znalezienie bardzo korzystnych biletów przesiadkowych. Różnica w cenie może wynieść mniej więcej 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

Opóźnienia to dokładnie powód, który spędza sen z powiek turystów. To rzeczywiście stresująca sytuacja, podróżni zastanawiają się, jak to zorganizować. Ile czasu potrzebują na przemieszczenie się wśród bramek? Zazwyczaj sami przewoźnicy to wyznaczają. Rzadko wydarza się tak, że należy natychmiast przejść do następnego samolotu. W większości przypadków powoli zdążysz jeszcze wypić kawę. Jeśli jednak się spóźnisz, linie lotnicze w tym przypadku służą pomocą i zarezerwują ci siedzenie w następnym samolocie.

W usłudze Smart Connection zazwyczaj czas oczekiwania to kilka godzin. Jednakże nie martw się, nie stracisz czasu. Postoje są w najciekawszych miastach na świecie. Możesz zwiedzić interesujący Mediolan czy nieszablonową Moskwę i na czas wrócić na lotnisko.