gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Pu Dong Arpt

już od 2439 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Pu Dong Arpt

Bilety lotnicze Gdańsk Pu Dong Arpt

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
17 wrz (pon)
KLM
Szanghaj
25 wrz (wto)
China Southern Airlines
Gdańsk
19 wrz (śro)
KLM
Szanghaj
25 wrz (wto)
China Southern Airlines
Gdańsk
19 wrz (śro)
SAS
Szanghaj
24 wrz (pon)
SAS
Gdańsk
19 wrz (śro)
SAS
Szanghaj
25 wrz (wto)
SAS
Gdańsk
19 wrz (śro)
SAS
Szanghaj
26 wrz (śro)
SAS
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Pu Dong Arpt

Przewodnik po lotach Gdańsk Pu Dong Arpt

Czym jest bagaż rejestrowany? - wskazówki dla pasażerów

Rezerwujesz lot samolotem do Gdańsk - Shanghai (Pu Dong) i nie masz pojęcia czym jest bagaż odprawiany? Poniżej prezentujemy kilka istotnych wskazówek dotyczących bagażu odprawianego. Bagaż odprawiany to rodzaj bagażu, który jest nadawany na lotnisku i transportowany w luku bagażowym. Po przybyciu na lotnisko przekazujesz go liniom lotniczym podczas odprawy biletowo-bagażowej (tzw. check-in) lub poprzez nadanie go w specjalnym miejscu zrzutu bagażu (tzw. baggage drop-off point).Od momentu odebrania bagażu i założenia specjalnej zawieszki przewoźnicy przejmują odpowiedzialność za Twój bagaż. Ty otrzymujesz drugą część zawieszki, która zazwyczaj jest dopięta do karty pokładowej. Stanowi ona podstawę do identyfikacji bagażu po przylocie do Gdańsk - Shanghai (Pu Dong) oraz reklamacji w przypadku jego uszkodzenia lub zagubienia.Każda linia lotnicza określa własne regulacje dotyczące dopuszczalnych rozmiarów takiego bagażu oraz wysokość opłat za jego przewóz. Poleca się przed wyjazdem na lotnisko upewnić się, że nasz bagaż spełnia kryteria dotyczące rozmiarów i wagi opłaconego bagażu, ponieważ dopłata za nadbagaż jest bardzo wysoka.

Czego nie można spakować do samolotu w bagażu rejestrowanym?

Przepisy dotyczące transportu różnego rodzaju przedmiotów mogą różnić się w zależności od linii lotniczych, klasy oraz Gdańsk - Shanghai (Pu Dong), do którego lecimy. Operator kontroli bezpieczeństwa na lotnisku ma prawo zażądać wypakowania z bagażu odprawianego każdego przedmiotu, który budzi jego wątpliwość i może stanowić niebezpieczeństwo dla innych turystów. Przewoźnicy nie zalecają umieszczania do bagażu rejestrowanego przedmiotów takich jak: przedmioty wartościowe, akcesoria medyczne potrzebne w trakcie podrózy, dokumentów osobistych, elektorniki. Bez względu na wybraną przez nas linię lotniczą, każdego podróżującego obowiązuje zakaz transportowania w bagażu odprawianym materiałów wybuchowych oraz modeli urządzeń wybuchowych. Ponadto, nie można przewozić substancji chemicznych i toksycznych.Ograniczenia transportu jedzenia oraz płynów w bagażu odprawianym regulują przewoźnicy, dlatego warto je sprawdzić przed rozpoczęciem pakowania do lotu.