gs
X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Punta Arenas

już od 5895 zł
23 sie 30 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Polska Punta Arenas

Bilety lotnicze Polska Punta Arenas

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
24 sie (pią)
LOT
Punta Arenas
28 sie (wto)
Lan Airlines
Warszawa
24 sie (pią)
LOT
Punta Arenas
29 sie (śro)
Lan Airlines
Warszawa
23 sie (czw)
Alitalia
Punta Arenas
28 sie (wto)
Lan Airlines
Warszawa
23 sie (czw)
Air Canada
Punta Arenas
30 sie (czw)
Lan Airlines
Warszawa
22 sie (śro)
Alitalia
Punta Arenas
28 sie (wto)
Lan Airlines
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Punta Arenas

Przewodnik po lotach Gdańsk Punta Arenas

Pierwszy lot samolotem – jak się do niego przygotować

To, najbardziej zastanawia osoby, które pierwszy raz lecą samolotem, to nie tyle lot, ale często po prostu odprawa i poruszanie się po lotnisku. Tłumy, zaabsorbowanie, inna sytuacja – jest to na pewno mało komfortowe doświadczenie. Dowiedz się, czego można się obawiać przed wylotem i jak się na to przygotować.

Przygotuj się do odprawy

Odprawa nie jest taka stresująca. Najważniejsze jest, by mieć pod ręką wszystkie dokumenty. Kiedy podróżujesz do krajów europejskich, niezbędny będzie tylko dowód osobisty. Wszystkie linie, także tanie loty Gdańsk - Punta Arenas, obsługują bilety elektroniczne. Nie musisz nic wydrukować, potrzebujesz jedynie potwierdzenie rezerwacji.

W trakcie odprawy obsługa sprawdzi zabrany przez ciebie bagaż, twoje dokumenty i wreszcie ty sam. Obsługa czasami musi poprosić cię o wyciągnęcie paska do spodni i butów. Wpakuj do kosza umieszczonego w pobliżu taśmy wszelkie monety i papiery, które masz w kieszeni spodni, włóż tam także torbę, płaszcz czy szal.

Sposób zapakowania bagażu do tanich lotów Gdańsk - Punta Arenas

Tanie loty zazwyczaj dają ci zabrać jedynie bagaż podręczny. Nie musisz się obawiać – jest on wystarczająco przestronny, że bez problemu się do niego pomieścisz. Jednakze trzeba każdą sprawę przemyśleć tak, by bagaż bez problemu został poddany kontroli, a cała konstrukcja ciasno skręconych podkoszulek nie została rozwalona.

Na górze ułóż wszystkie dokumenty – niebawem będziesz musiał je wyciągnąć w czasie kontroli. Zapakuj wszystko tak, aby pod ręką znalazła się również kosmetyczka ze wszelkimi płynami. Preparaty powinny być przelane do plastikowych buteleczek. Z samej góry walizki trzeba umieścić także napoje. Jeżeli obsługa samolotu nie pozwoli ci czegoś zabrać, nie będzie trzeba burzyć sumiennie ułożonego bagażu. Żeby się przed tym uchronić, przed wylotem znajdź informację, jakie rzeczy możesz wnosić do samolotu w tanich lotach Gdańsk - Punta Arenas.