X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Rapperswil

już od 294 zł
10 cze 17 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwajcaria

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwajcaria
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
01 lip (śro)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
02 lip (czw)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
03 lip (pią)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
04 lip (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Warszawa
27 cze (sob)
LOT
Lot bezpośredni
Zurych
05 lip (nie)
LOT
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Rapperswil

Przewodnik po lotach Gdańsk Rapperswil

Osoba niepełnosprawna w czasie lotu Gdańsk - Rapperswil – co trzeba wiedzieć?

Nie tylko w pełni sprawni pasażerowie decydują się na samolot w charakterze środka i dokonują rezerwacji na tanie loty Gdańsk - Rapperswil, również osoby niepełnosprawne korzystają z wygód, jakie zapewnia podróż lotnicza. Warto wiedzieć, jakie przywileje ma osoba niepełnosprawna korzystająca z usług linii lotniczych i o czym musi pamiętać przed rejsem.

Planujemy lot Gdańsk - Rapperswil tak, by zapewnić komfort i bezpieczeństwo osobie niepełnosprawnej

Nieważne, czy wybieramy tanie loty Gdańsk - Rapperswil, czy usługi tradycyjnych przewoźników, z pewnością można liczyć na udogodnienia zaprojektowane z myślą o osobach niepełnosprawnych. Jeśli niepełnosprawny podróżuje samotnie, można mu zapewnić fachową opiekę na terenie portu lotniczego, a także w czasie rejsu, jednakże fakt ten należy zgłosić możliwie szybko, najlepiej już w momencie dokonywania rezerwacji na tanie loty Gdańsk - Rapperswil. Przed dokonaniem rezerwacji dobrze jest zaznajomić się z zakresem usług, gdyż personel nie posiada uprawnień do wszelkich działań. Z myślą o samopoczuciu pasażera, trzeba wybierać dogodne połączenia, na przykład takie, co nie trwają zbyt długo. W serwisie FRU.pl bez trudu sprawdzimy, ile czasu zajmują wybrane loty .

Wyznaczone fotele w kabinie

Już na etapie rezerwacji biletów na tanie loty Gdańsk - Rapperswil warto powiadomić linie lotnicze o specjalnych wymaganiach pasażera, gdyż dzięki temu zyska on właściwą opiekę. Na pokładzie samolotu znajdują się wyznaczone miejsca dla osób niepełnosprawnych. Na dodatek linie lotnicze dysponują profesjonalnym sprzętem, na przykład wózkiem inwalidzkim, jak też zabierają na pokład sprzęt, który należy do pasażera. Z powodu ograniczonego miejsca oraz sprzętu natychmiastowe poinformowanie linii lotniczych o przelocie osoby niepełnosprawnej jest bardzo ważne. Przeważnie pasażer towarzyszący niepełnosprawnemu ma zagwarantowane miejsce obok.

Pies przewodnik oraz sprzęt medyczny na pokładzie

Podróż samolotem może się osobom niepełnosprawnym wydawać stresująca, jednakże linie lotnicze z pewnością uczynią wszystko, by była ona dla podróżnego jak najdogodniejsza. Jeżeli pasażer rezerwujący tanie loty Gdańsk - Rapperswil korzysta z usług psa przewodnika, zwierzę towarzyszy swojemu podopiecznemu w kabinie i nie musi podróżować w transporterze czy bagażowym luku. Nie należy także martwić się bagażem, gdyż wózek inwalidzki, kule bądź balkonik nie stanowią części bagażu podręcznego i nie zmniejszają jego limitów.