X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Sala

już od 172 zł
13 cze 20 cze Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Dowolne miasto Szwecja

Bilety lotnicze

Dowolne miasto Szwecja
Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
05 wrz (sob)
Ryanair
Lot bezpośredni
Sztokholm
13 wrz (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
07 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
14 sie (pią)
Ryanair
Lot bezpośredni
Gdańsk
09 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Göteborg
16 sie (nie)
Ryanair
Lot bezpośredni
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Sala

Przewodnik po lotach Gdańsk Sala

Jesteś w ciąży, ale chcesz lecieć samolotem? Sprawdź, czy to wykonalne oraz bezpieczne dla ciebie oraz dziecka

Wyjazd w interesach, upragnione wczasy, lub pozostałe sprawy, które skłaniają do podróży: jest wiele pobudek, dla których ciężarne decydują się na lot Gdańsk - Vasteras. I choć mówi się, że ciąża to nie choroba, należy pamiętać, że nie zawsze taka forma podróżowania okazuje się dla pań odpowiednia. Bez względu na to, czy wybierze się tanie loty Gdańsk - Vasteras, czy zdecyduje na regularne linie, trzeba zaznajomić się z wewnętrznym regulaminem, który określa, do jakiego czasu ciężarne mogą być wpuszczane do samolotu. Przed lotem Gdańsk - Vasteras koniecznie trzeba omówić podróż z ginekologiem.

Planujemy lot Gdańsk - Vasteras – w jakim czasie można bezpiecznie podróżować?

Chcemy zorganizować wyjazd, zarezerwować bilety na tanie loty Gdańsk - Vasteras i przygotować torbę podróżną, czy ciąża okaże się przeszkodą? Tu wiele zależy od zdrowia przyszłej mamy, jak też od faktu, w którym miesiącu ciąży jest. W każdym przypadku lepiej zgłosić się do lekarza opiekującego się ciążą i dopytać, czy lot okaże się bezpieczny dla przyszłej mamy i maleństwa. Przeważnie pierwszy oraz ostatni trymestr ciąży uznaje się za nieodpowiedni do takich podróży. W pierwszym trymestrze duże skoki ciśnienia mogą wpływać negatywnie na rozwój płodu, z kolei w trzecim trymestrze pojawia się zagrożenie zbyt wczesnym rozwiązaniem, omdleniem, a w efekcie wiele linii lotniczych nie wpuszcza na pokład kobiet po 34 tyg. ciąży. Za najlepszy czas ciąży do latania uznaje się ten między 18 a 24 tygodniem, jednak to indywidualna kwestia. Jeśli mamy tę szansę, dopasujmy wyjazd i zarezerwujmy tanie loty Gdańsk - Vasteras właśnie w tym okresie.

Przyszła mama na pokładzie w czasie lotu Gdańsk - Vasteras – co musimy wiedzieć?

Panie, które decydują się na przelot samolotem podczas ciąży, a mają już większy brzuch, powinny pomyśleć o zdobyciu zaświadczenia lekarskiego o wieku ciąży oraz o braku przeciwwskazań do podróży. Pomoże to ustrzec się problemów na lotnisku oraz sytuacji, że pani z większym brzuchem nie zostanie dopuszczona do samolotu. Tanie loty Gdańsk - Vasteras muszą odpuścić sobie przyszłe mamy w ciąży mnogiej – bywa ona traktowana jako ciąża wysokiego ryzyka. Lepiej unikać także długich lotów, optymalny czas to sto osiemdziesiąt minut. W serwisie FRU.pl bez problemu sprawdzimy czas trwania wybranych połączeń i dobierzemy lot dla siebie .

Kobieta w ciąży w samolocie, jak się przygotować?

Nie ma zasady: jedna kobieta świetnie zniesie przelot, kolejna poczuje dyskomfort wiążący się z długotrwałym siedzeniem w jednej pozycji. Dobrze wiedzieć, w jaki sposób ułatwić sobie podróż na pokładzie samolotu, aby zadbać o własny komfort. Lepiej wybierać miejsca z brzegu, by swobodnie wychodzić do łazienki czy w celu wyprostowania nóg. Przechadzki podczas podróży są jak najbardziej wskazane, gdyż pomagają radzić sobie z bólem kręgosłupa oraz poprawiają krążenie w nogach. Przed wylotem warto pomyśleć też o wykupieniu ubezpieczenia podróżnego: o to także można zadbać za pośrednictwem FRU.pl, już przy kupnie biletu.