X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Saloniki

już od

+ opłata serwisowa uzależniona od typu lotu 69 -129 zł
09 paź 16 paź Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Saloniki

 

LANGM_JS_PLUS_FLIGHT_TYPE_TF_DISCLAIMER

Bilety lotnicze Gdańsk Saloniki

Rezerwuj teraz! Ceny mogą ulec zmianie! Wysokość doliczanej opłaty serwisowej w przedziale 69-129 zł jest uzależniona od typu lotu.
Zobacz więcej lotów
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Saloniki

Przewodnik po lotach Gdańsk Saloniki

Miła podróż samolotem – jak uprzyjemnić sobie rejs

Nieistotne, czy korzystasz z tanich lotów Gdańsk - Saloniki, czy tradycyjne linie lotnicze, przelot samolotem może być zdecydowanie wyczerpująca. Przede wszystkim, jeśli wybierasz się w naprawdę długi rejs. Wielogodzinny przelot to zazwyczaj duże wyczerpanie dla organizmu, ponadto wymaga bardzo dużo cierpliwości. Podpowiadamy, co możesz zrobić, żeby lot stał się naprawdę wygodny.

Komfort przede wszystkim

Przede wszystkim należy obalić mit, że tanie loty Gdańsk - Saloniki bywają mniej komfortowe. W regularnych liniach lotniczych też przyjdzie ci siedzieć przez wiele godzin i prawie nie ruszając się, co jest bardzo obciążające dla organizmu. Dlatego warto zatroszczyć się o to, aby odczuwać jak największy komfort. Po pierwsze zaopatrz się w przeznaczoną do tego poduszkę, która odciąży kark i zapobiegnie napięciom i odciązy kark w trakcie snu.

Co więcej warto dobrze przemyśleć, co na siebie włożyć. Wspaniale sprawdzają się wygodne, niezbyt grube i zrobione z bawełny ubrania. Warto ubrać kilka warstw, by można było bez problemu zdjąć nadmiar, kiedy zrobi się gorąco. Dobrym rozwiązaniem jest też ubranie chusty albo szalika. Dzięki temu możesz szczelnie się owinąć lub podłożyć pod głowę.

Trochę ruchu podczas rejsu

By zapobiec zmęczeniu i powstrzymać powstawanie obrzęków rąk i nóg, warto się chwilkę poruszać. Nie znaczy to przechadzania się po pokładzie – spróbuj się trochę pogimnastykować w trakcie siedzenia. Napinaj kolejno mięśnie, potuptaj stopami, przeciągaj się. Jeśli masz odpowiednio dużo miejsca – wyciągnij nogi.To największy problem, szczególnie jeśli siedzisz przy oknie. Z tego względu, jeśli istnieje taka opcja, w tanich lotach Gdańsk - Saloniki rezerwuj miejsca od strony przejścia albo te w okolicy wyjścia awaryjnego. Zwróć uwagę także na to, że najczęściej ostanie miejsca z tyłu nie pozwalają się rozłożyć.