X
Ładowanie...

Tanie loty Gdańsk Salzburg

już od 690 zł
24 sie 31 sie Data wylotu

Sprawdź promocje na loty

Gdańsk Salzburg

Bilety lotnicze Gdańsk Salzburg

Ceny lotów są podane bez możliwych dodatkowych opłat za bagaż, opłat transakcyjnych lub opłat za płatność np. kartą kredytową w przypadku niektórych przewoźników.
Gdańsk
25 sty (sob)
Lufthansa
Salzburg
02 lut (nie)
Lufthansa
Gdańsk
27 sty (pon)
Eurowings
Salzburg
31 sty (pią)
Eurowings
Gdańsk
27 sty (pon)
Eurowings
Salzburg
03 lut (pon)
Eurowings
Gdańsk
27 sty (pon)
Eurowings
Salzburg
05 lut (śro)
Eurowings
Gdańsk
24 sty (pią)
Lufthansa
Salzburg
02 lut (nie)
Lufthansa
Nie szukaj promocji lotów. Niech one znajdą Ciebie.

Szukasz tanich lotów? Załóż Alarm Cenowy! Powiedz nam, dokąd i kiedy chcesz lecieć oraz w jakiej cenie maksymalnej. Dostaniesz powiadomienie, gdy taki lot się pojawi!

Najlepsze promocje Gdańsk Salzburg

Przewodnik po lotach Gdańsk Salzburg

Tanie loty Gdańsk - Salzburg z przesiadkami– kilka wskazówek,jak je zorganizować

Od czasu do czasu nie możesz na miejsce dolecieć jedną linią. Innym razem po prostu może się okazać, że rejsy z przesiadkami są mniej kosztowne i bardziej opłacalne. Wcale nie ma co się obawiać. Oto, co należy dowiedzieć się o lotach łączonych na trasie Gdańsk - Salzburg.

Przesiadki na jednym bilecie

Wybierając lot z przesiadkami w liniach regularnych, zazwyczaj konkretne przesiadki są wydrukowane na jednym bilecie. To sprawia, że stajesz do odprawy raz i natychmiast otrzymujesz karty pokładowe. Tanie loty Gdańsk - Salzburg najczęściej uważają każdą przesiadkę jako osobny lot. W tym wypadku należy odprawić się przed każdym lotem. Podczas gdy przesiadka będzie na terenie kraju wymuszającym posiadanie wizy, musisz także nastawić się na kontrolę.

Wynika z tego, że konieczności ciągłego przesiadania się na trasie Gdańsk - Salzburg nie są takie niewygodne. Co więcej, to czasami wspaniały sposób na oszczędzenie pieniędzy. Wyjątkowe narzędzie Smart Connection to najlepsza metoda na znalezienie korzystniejszych biletów przesiadkowych. Upust wynosi około 60%.

Kiedy samolot się opóźni…

To jest dokładnie powód, który zastanawia podróżnych. To faktycznie nerwowa sytuacja, trzeba zastanowić się, jak przygotować się do przesiadki. Jak wiele czasu potrzeba na odnalezienie się wśród bramek? Najczęściej firmy przewozowe same to ustalają. Bardzo rzadko wydarza się tak, że musisz natychmiast udać się do następnego samolotu. W większości przypadków powoli dasz radę jeszcze wypić kawę. Jeśli jednak pojawi się opóźnienie, linie lotnicze od razu służą pomocą i wyszukują ci siedzenie w następnym samolocie.

Dzięki usłudze Smart Connection zazwyczaj przesiadka to kilka godzin. Jednakże nie martw się, nie jest to stracony czas. Przesiadki są w najatrakcyjniejszych miastach dla turystów. Możesz zwiedzić pełen uroku Paryż czy ciekawą Barcelonę i powoli przyjechać znów na lotnisko.